پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل اسلایدر صفحه اولم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل اسلایدر صفحه اولم (/thread-18983.html)

مشکل اسلایدر صفحه اولم - parpar70 - ۲۲-۹-۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ عصر

سلام دوستان عزیز،وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو دارم طراحی میکنم
یه اسلایدر اول صفحه داره ممنون میشم لطف کنید بگین چرا این اسلایدر فقط یکی از تصاویرمو نشون میده؟؟؟سه تا تصویر داره،توی دموی سایت اصلیشم که این آدرسشه کاملا مشهوده :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا لطفا کمک بفرمایید که چطوری مشکلشو حل کنم،راستی اسلایدرش ماژول نیست،متعلق به خود قالبه

RE: مشکل اسلایدر صفحه اولم - سعید حمزه زاده - ۲۳-۹-۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ صبح

زبان بخش کاربری رو که انگلیسی میکنید و قالب چپ چین میشه اسلایدرتون درست کار میکنه؟

RE: مشکل اسلایدر صفحه اولم - parpar70 - ۲۳-۹-۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ صبح

راستش به انگلیسی هم تغییرش دادم ولی بازم نشد،یه فکری بکنید واقعا واجبه،یه دنیا ازتون ممنونم

RE: مشکل اسلایدر صفحه اولم - parpar70 - ۲۳-۹-۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ صبح

دوستای عزیزم لطفا یه کاری بکنید،اگر ممکنه کمکم کنید که چطوری کاری کنم بقیه عکسای اسلایدرم بالا بیادش،خیلی واجبه باور کنید

RE: آقای گنجی لطفا شما کمک کنید،کسی که راهنمایی نکرد،مشکل اسلایدر صفحه اولم - parpar70 - ۲۳-۹-۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ صبح

آقای گنجی عزیزم،وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو دارم طراحی میکنم
یه اسلایدر اول صفحه داره ممنون میشم لطف کنید بگین چرا این اسلایدر فقط یکی از تصاویرمو نشون میده؟؟؟سه تا تصویر داره،توی دموی سایت اصلیشم که این آدرسشه کاملا مشهوده :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مشکل اسلایدر صفحه اولم - matrix2014 - ۲۳-۹-۱۳۹۴ ۰۶:۲۷ صبح

با سلام دوست عزیز
این کار رو بکنید ببینید درست میشه یا نه.برای من که درست شد.
در قسمت قالب یک فولدر هست به نام slideshow و داخل اون فایل slideshow.php قرار دارد.داخل این فایل در قسمت اول یعنی اسکریپت 4 علامت $ میبینید که این 4 علامت را با عبارت jQuery جایگزین کنید

RE: مشکل اسلایدر صفحه اولم - محمدسلیمانی - ۲۳-۹-۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ صبح

سلام
این موارد بیشتر بخاطر تداخل افزونه ها و استفاده از فشرده ساز کد هاست
مثلا از مدیریت قالب فشرده ساز جی گوئری، css و هر نوع فشرده ساز کدی که فعاله رو غیر فعال کنید ببنید درست میشه یا نه والبته فشرده سازهای خود جوملا
اگر درست نشد افزونه با یه افزونه دیگه تداخل داره یکی یکی مازول ها رو غیرفعال و تست کنید

RE: مشکل اسلایدر صفحه اولم - parpar70 - ۲۳-۹-۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ صبح

خیلی ممنونم دوست عزیزم
حق باشما بود،درست شد