پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ (/thread-18898.html)

صفحه‌ها: 1 2

چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ - hercol2013 - ۷-۹-۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ صبح

سلام از اونجا که نمی خواهم مشتری فکر کنه که من سایت را با چه چیزی طراحی کرده ام می خواهم یکسری از گزینه ها را حذف کنم. چون در این صورت فکر می کنه زحمتی بابت سایت کشیده نشده و همه چی آماده بوده ... از طرفی می خواهم مدیریت سایت برای مشتری بهینه سازی بشود.

من می خواهم این گزینه ها را حذف کنم یا به جایش چیز دیگری جایگزین کنم. ممنون می شوم کمک کنید :

صفحه ورود می خواهم به جای آیکن جوملا ، لگوی شرکت باشد :

[تصویر:  fht1_4.jpg]

و نوشته زیر صفحه ورود به کنترل پنل نیز حذف گردد :

[تصویر:  yu7o_3.jpg]

گزینه راهنما در کنترل پنل حذف گردد :

[تصویر:  8m10_2.jpg]

و پیامهای آپدیت کردن جوملا :

[تصویر:  ukvs_1.jpg]

و ماژول ورژن جوملا و :

[تصویر:  mo9x_5.jpg]

و لگوی جوملا در کنترل پنل :

[تصویر:  umty_6.jpg]

ممنون می شوم که کمک کنید.

RE: چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ - sasanu - ۷-۹-۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ صبح

تمام این گزینه ها رو میتونید حذف کنید و در انجمن بارها روش حذف و تغییر اون توضیح داده شده
ولی من توصیه میکنم اینکارو نکنید
چه شما دوست داشته باشید چه نه در واقع دارید از بستر سیستم مدیریت محتوای جوملا استفاده میکنید
اینکه بخاید تمام نام و نشان جوملا رو حذف کنید دور از انصاف هست
البته با تغییر چند تا لینک و لوگو و.. نمیتونید این رو پنهان کنید که سیستم مورد نظر جوملا هست و اگر کسی کمترین تجربه کاری با جوملا رو داشته باشه این مسئله رو تشخیص خواهد داد
بجای پنهان کردن سیستم اصلی توصیه میکنم کارهایی که انجام دادید رو به مشتری ارائه بدید و در موردش به اونها توضیح بدید
مثلا طراحی قالب یا افزونه ها یا تغییرات و بهینه سازی های صورت گرفته شده رو به مشتری ارائه بدید مشتری هم موضوع رو درک خواهد کرد (همه جا همینطوره یعنی اکثر همکاران طراح جوملا کار هم همین کار رو میکنن)
نیازی به پنهان کاری جوملا نیست

RE: چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ - hercol2013 - ۷-۹-۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ صبح

می دونم دوست عزیز . حرفتان کاملا درست هست. من خودم هر باری که طراحی می کنم به مشتری این موضوع را می گویم. ولی این مشتری بد قلق هست. چون خودش جلوه ویژه کار هست و با افترافکت کار می کنه. خودش اکثر کارهایش را با پلاگین های آماده و کارهای آماده تحویل مشتری می ده. و خوب پول خوبی هم می گیره. کافیه بدونه که طراحی سایتش که توسط من انجام گرفته مانند همان ماجرا هست. و می دونم که می گه خوب تو همش از موارد آماده استفاده کردی و و و و ... حوصله ندارم بشینم باهاش بحث کنم و بزنه زیر قیمت و مطمئنم و می دونم به مشکل بر می خورم.

به هر حال ممنون می شوم اگر آموزشی هست لینکش را بدهید یا اینکه اینجا توضیح دهید. با تشکر ...

RE: چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ - محمدسلیمانی - ۸-۹-۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ صبح

قالب های مدیریت جوملا زیاد هستند میتونید یکی از همون ها و با کمی تغییر به دلخواه خودتون در بیارید

با کمی جستجو به مرارد زیادی برمیخوردید

در مورد کلمه جوملا هم چون کاملا سورس بازه میتونید از فایل های زبان با نرم افزارهای ادیت کد همه رو به یکبار تغییر نام بدید

RE: چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ - hercol2013 - ۸-۹-۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ صبح

ممنون . با برنامه ایدت کد من قبلا با Notepad++ افزونه فارسی می کردم. ولی قبلا یادم هست برای جوملا 1.5 دونه دونه هر چی جوملا بود را تغییر دادم کلی بود. ولی نمی دونم چطور باید به یکباره کل کلمات جوملا را تغییر بدهم و آیا اینکه برای جوملا مشکلی پیش نمی یاره .. آیا بهتر نیست تنها جمله مورد نظر را پیدا کرده و بعد تغییر بدهم ...
در مورد قالب هم درست می گویید با داشتن یک قالب خوب شاید بتوان اون آیکن های جوملا را از بین برد ولی اگر همین ها را می توانستم پیدا کنم و تغییر دهم خیلی بهتر بود

RE: چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ - sasanu - ۸-۹-۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ عصر

از برنامه simple search استفاده کنید میتونه عبارت ها رو از میان هزاران فایل جستجو و جایگزین کنه و هم چنین محل قرار گیری واژه ها که در کدام فایل قرار داره رو لیست میکنه
غلاوه بر این میتونید نام تصاویر رو وارد کنید و جستجو کنید که کد این تصویر در کدام فایل قرار گرفته و اون کد رو اصلاح کنید (مثال logo.png)
و ......
لینک معرفی ودانلود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با استفاده از کامپوننت - mercol30 - ۱۰-۹-۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ صبح

بله برنامه simple search خوبه. ولی خوب گاهی واقعا هر چه سرج می کنی کلمه ای را پیدا نمی کنه و اینکه با سرچ فارسی مشکل داره. بهترین گزینه برای جستجو که واقعا رو دست نداره و من با این برنامه همه کارهایم را راه می اندازم برنامه Ultra File Search هست و رایگانه.

دوست عزیز برای عوض کردن کلیت نمای مدیریت جوملا بدون دردسر و دستکاری روی آن به راحتی می توانی با کامپوننت KL Admin Skin این کار را انجام دهی.

[تصویر:  dzii_2.jpg]

[تصویر:  7kzn_3.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کافی هست از قالب های مدیریتی جوملا هم استفاده کنی ...

من خودم این کامپوننت را به صورت تجاری خریدم. عالیه ... به زودی فارسی می کنم و توی انجمن قرار می دهم.

RE: چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ - hercol2013 - ۱۰-۹-۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ عصر

سلام . گزینه راهنما را چطور باید غیر فعال کرد. و پنهانش کرد

RE: چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ - hercol2013 - ۱۱-۹-۱۳۹۴ ۰۵:۴۸ صبح

سلام. آیا راهی هست که مثلا یک جمله را که در چند فایل وجود دارد را به صورت گروهی عوض و ریپلیس کرد ...
یک جا آدرس سازنده کامپوننت هست می خواهم که اون آدرس را حذف کنم .. وقتی که توی برنامه سرچ می زنم کلی فایل برام باز می کنه .. یعنی باید کل اینها را عوض کنم .. چون نمی دونم دقیقا از کجا لود می شه ...

RE: چگونه حذف لگو و مواردی که نشان از جوملا دارد؟؟؟ - hercol2013 - ۲۹-۹-۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ صبح

ماشاالله کسی نیست جواب بده ؟؟؟