پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه (/thread-17849.html)

محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - smh1357 - ۲۰-۲-۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ صبح

با سلام.
من از قالب balance شرکت yootheme و جوملا 3.2 استفاده می کنم .با یک منو یک لیست مجموعه ساختم.وقتی منو رو انتخاب می کنم در صفحه اول کلیدهای صفحه بندی ناقص نمایش داده میشه و وقتی مثلا صفحه بعد رو انتخاب می کنم کلا کلیدهای صفحه بندی (Pagination) ناپدید میشه لطفا راهنمایی کنید.

RE: محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - Pourdaryaei - ۲۰-۲-۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ عصر

لطفا ً لینک دموی سایت خودتون رو بگذارید

RE: محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - smh1357 - ۲۰-۲-۱۳۹۴ ۰۶:۲۴ عصر

با سلام و تشكر
سايت لوكال است.اما تصوير رو پيوست كردم.

RE: محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - Pourdaryaei - ۲۰-۲-۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ عصر

توی لوکال رو نمیشه نظری داد ؛ تا وبسایتت آنلاین بشه و سایت رو زنده چک کرد

RE: محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - smh1357 - ۳۱-۲-۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ صبح

با سلام مجدد.
این هم لینک صفحه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - mahan - ۱-۳-۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ صبح

درود بر شما
آیا کدهایی که مربوط به این قسمت می باشد از اول اینگونه بوده یا با تغییرات شما اینطور شده! دقت کنید در کدهای مربوطه انتهای آن باز نباشد

شاد باشید و شادی بخش دیگران

RE: محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - smh1357 - ۱-۳-۱۳۹۴ ۰۷:۰۶ صبح

خیر در کدهای این قسمت هیچ تغییری داده نشده است.

RE: محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - پیام عمرانی - ۱-۳-۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ صبح

سلام
سایتتون رو دیدم ...
از ابتدا اینطور بوده ؟
به مجموعه های دیگه لینک میدهید اینطور نیست ؟
از سیستم بلاگ هم تست کنید ببینید با اینگونه است

RE: محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - smh1357 - ۱-۳-۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ صبح

ظاهرا با سیستم بلاگ هم، همینطوره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: محو شدن و عدم نمایش کلیدهای صفحه بندی در لیست مجموعه - پیام عمرانی - ۱-۳-۱۳۹۴ ۰۵:۵۳ عصر

اگر از اول همینطور بود که مشکل کلی سایت هست و باید داخل کدها بررسی کنیم
به احتمال زیاد از وارز این قالب هم استفاده میکنید