پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: پلاگین های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-63.html)
+---- انجمن: پلاگین های فارسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-65.html)
+---- موضوع: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 (/thread-17561.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - پیام عمرانی - ۲۸-۳-۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ صبح

سلام
مشکلتون و پلاگین رو برام ارسال کنید تا بررسی کنم

RE: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - ahz1360 - ۲۸-۳-۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ صبح

سلام [/align]
من پلاگین رو میفرستم اشکالات پلاگین به شرح ذیل می باشد
پس از رفتن به صفحه پرداخت بانک و انجام پرداخت بانکی پس از بازگشت به صفحه سایت بجای تغییر از وضعیت
pending به confirm
و تایید در ویرچومارت حالت کنسل انجام میشود در حالیکه پول به حساب فروشنده می رود
دوم عدم ارسال ایمیل و کد رهگیری برای خریدار و فروشنده
خواستم بفرستم ولی قسمت اتچ نداره چکار کنم میشه ایمیلتون رو بدید

RE: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - ahz1360 - ۳۱-۳-۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ صبح

مشکلم رو به همراه پلاگین ارسال کردم چرا پس جواب نمیدید

RE: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - ahz1360 - ۲-۴-۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ صبح

تو این انجمن چرا کسی جواب نمیده مثل اینکه کلا تعطیل هست

RE: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - Pourdaryaei - ۲-۴-۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ صبح

چطور شما با 4 تا ارسال اينو فهميديد .
روزانه بيشتر از 50 تا ارسال تو اين انجمن داريم ، منتظر باشيد تا جوابتون رو بدند .

RE: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - محمدسلیمانی - ۲-۴-۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ صبح

در خواست شما شامل هزینه است و رایگان انجام نمیشه

بخصوص که یک مشکل عمومی نیست (به این معنا که بعد از بهینه سازی افزونه تنها برای شما کاربرد داره.)

شب خوش.

RE: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - ahz1360 - ۲-۴-۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ عصر

آقای عمرانی صحبتی از هزینه نکرد ولی من در خدمتم بفرمایید چقدر میشه تقدیم کنم البته یه قیمت منصفانه

RE: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - ahz1360 - ۶-۴-۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ صبح

مشکل حل شد دیگه نیازی نیست

RE: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - irroozbeh - ۷-۵-۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ صبح

برای بانک صادرات افزونه ای نیست؟

RE: افزونه های بانکی و درگاه های پرداخت جوملا 3.0 - پیام عمرانی - ۸-۵-۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ عصر

سلام
ما در نظر داریم افزونه های بانکی رو منتشر کنیم
اگر مستندات بانک صادرات رو دارید لطفا قرار بدید تا اقدام کنیم برای ساخت پلاگین پرداخت