پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
(حل شده) ماژول آخرین مطالب جوملا 3 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: ماژول های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-67.html)
+---- انجمن: ماژول های فارسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-69.html)
+---- موضوع: (حل شده) ماژول آخرین مطالب جوملا 3 (/thread-17545.html)

ماژول آخرین مطالب جوملا 3 - lakboy - ۲-۱-۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ صبح

سلام خسته نباشید خواهشا اگه ک ماژولی برای نمایش آخرین اخبار به همراه تعداد بازدید برای جوملا 3 شبیه به این ماژول در سایت مرکز ملی ایدز ایران سراغ داره راهنمایی کنه الان چند روزه دنبال این مازول هستم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماژول آخرین اخبار سمت راست
عکس هم ضمیمه شده

RE: ماژول آخرین مطالب جوملا 3 - Pourdaryaei - ۲-۱-۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ صبح

از ماژولی که پیوست کردم استفاده کنید ؛ فقط اگر میخواید اون شکلی باشه باید استایلش رو تغییر بدید . در کل کارش همینه ؛ من خودم استفاده میکنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید ببینید

RE: ماژول آخرین مطالب جوملا 3 - YasinDesign - ۳-۱-۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ عصر

(۲-۱-۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از ماژولی که پیوست کردم استفاده کنید ؛ فقط اگر میخواید اون شکلی باشه باید استایلش رو تغییر بدید . در کل کارش همینه ؛ من خودم استفاده میکنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید ببینید

سلام
هرکاربری که بخواد تغییراتی در ظاهر هر ماژول - کامپوننت و یا قالب انجام بده و دانش این کار را نداره میتونه برای بنده اطلاعات و شرح درخواست را پ خ کنه تا براش انجام بدم

RE: ماژول آخرین مطالب جوملا 3 - lakboy - ۴-۱-۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ عصر

مرسی ممنون دستت درست
عیدتونم مبارک

RE: ماژول آخرین مطالب جوملا 3 - محمدسلیمانی - ۴-۱-۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ عصر

لطفا بعد از حل مشکلتون از کذینه تشکر و اعتبار استفاده کنید.

RE: ماژول آخرین مطالب جوملا 3 - lakboy - ۱۱-۲-۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ صبح

سلام
من از ماژول استفاده کردم دستتون درد نکنه ولی بعد چند روز متوجه این مشکل شدم که مطالب رو اصلا به ترتیب تاریخ نمیچنه و همیشه قاطی میکنه