پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل با نمایش تصاویر در ماژول Sj News Frontpage - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: درخواست الحاقات (/forum-18.html)
+---- انجمن: درخواست افزونه های جوملا (/forum-20.html)
+---- موضوع: مشکل با نمایش تصاویر در ماژول Sj News Frontpage (/thread-17168.html)

مشکل با نمایش تصاویر در ماژول Sj News Frontpage - mehrdadnoori - ۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ عصر

سلام
وقت همگی استاتید بخیر

من برای یک سایت خبری به دنبال ماژولی برای نمایش آخرین مطالب بخش های مختلف بودم که امکان نمایش دو ستونه (یک سمت آخرین مطلب ، یک عدد برجسته و سمت دیگر تعدادی از آخرین های بعدی به صورت عکس کوچک شده و عنوان لینک شده) بودم. تقریبا شبیه به سایت خبرگزاری تسنیم. نکته مهم رسپانسیو بودن این ماژول بود.

پس از کلی بررسی این ماژول Sj News Frontpage رو پیدا کردم. از نظر امکانات ماژول خوبی هست منتهی تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که چون تصاویری که در مطالب من کار شده روی آپلودسنتر و نه در بخش تصاویر خود جوملا آپلود شده و آدرسی متفاوت از روت جوملا داره این تصاویر رو کوچک نمی کنه.

تست کردم اگر تصویری در بخش عکس های جوملا آپلود بشه مشکلی نیست اما تصاویری که لینکشون خارج از جوملا باشه کوچک نمیشه. البته این مشکل رو با ماژول های دیگری هم تا به حال داشتم. صرفا BT Content Slider این مشکل رو نداشت. مابقی ماژول هایی که برای نمایش آخرین مطالب استفاده میشد همگی همین مشکل رو داشت.

حال یا باید ماژولی پیدا کنم که این مشکل رو نداشته باشه (و تاکید می کنم رسپانسیو باشه) و یا این مشکل همین ماژول رو به شکلی حل کنم.

جهت بررسی بیشتر لینک دمو ماژول و اسکرین شات هاش رو قرار میدم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشاپیش از پاسخ های دوستان متشکرم

RE: مشکل با نمایش تصاویر در ماژول Sj News Frontpage - sasanu - ۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ عصر

از raxo all mod news استفاده کنید
این مشکلات برطرف میشه

RE: مشکل با نمایش تصاویر در ماژول Sj News Frontpage - mehrdadnoori - ۶-۱۱-۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ عصر

ممنون بایت پاسخ. اوکی تستش می کنم

RE: مشکل با نمایش تصاویر در ماژول Sj News Frontpage - mehrdadnoori - ۸-۱۱-۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ صبح

متاسفانه این افزونه تجاری هست. شما مطمئن هستید که این مشکل رو رفع می کنه که هزینه کنم ؟

دوستان کسی این افزونه رو تست کرده ؟

RE: مشکل با نمایش تصاویر در ماژول Sj News Frontpage - sasanu - ۱۰-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ صبح

یکی از کاملترین ویا شاید بشه گفت بهترین افزونه های نمایش اخبار جوملاست

بله من از این افزونه استفاده کردم تصاویر رو حتی اگر از اسکریپت آپلود سنتر عکس هم قرار بدید مشکلی نداره و تصاویر رو به صورت بند انگشتی نمایش میده

در صورتیکه بعد از نصب مشکل داشتید
برای کارکرد مناسب وتضمینی این افزونه باید نسخه jquery رو تنظیم کنید
برای تنظیم هم از افزونه easy jquery استفاده کنید

RE: مشکل با نمایش تصاویر در ماژول Sj News Frontpage - mehrdadnoori - ۱۰-۱۱-۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ صبح

قیمتش یکم زیاده ...

RE: مشکل با نمایش تصاویر در ماژول Sj News Frontpage - mehrdadnoori - ۱۰-۱۱-۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ عصر

من نیازم خیلی کمتر از امکانات گسترده این افزونه هست. اگر بتونم همان Sj News Frontpage رو درست کنم خوبه. کسی برای حل این مشکل ایده ای داره ؟

RE: مشکل با نمایش تصاویر در ماژول Sj News Frontpage - mehrdadnoori - ۱۲-۱۱-۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ عصر

از افزونه raxo all mod news استفاده کردم مشکل حل شد ممنون