پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
دانلود قالب فارسی کیوننا 3 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: قالب های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-54.html)
+---- انجمن: قالب های فارسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-56.html)
+---- موضوع: دانلود قالب فارسی کیوننا 3 (/thread-17064.html)

صفحه‌ها: 1 2

دانلود قالب فارسی کیوننا 3 - Pourdaryaei - ۱۷-۱۰-۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ صبح

همونطور که میدونید ؛ کیوننا بهترین انجمن ساز جوملایی است که اتفاقا رایگان هم هست و همیشه از قالب پیشفرض Blue Eagle استفاده میکنه ... خب اگر از این قالب خسته شدید !
پیشنهاد میکنم به این قالب نگاهی بندازید ...

قالب زیبا بر اساس تکنولوژی قالب عقاب آبی
قابل ترکیب با قالب جوملا
استفاده از فونت آیکن برای زیبایی و سرعت بالای بارگذاری

دموی زنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
قالب رو پس از دریافت از حالت فشرده خارج کنید ، این بسته شامل قالب و فونت Awesome به همراه CSS میباشد ...
برای نصب قالب کافیه که از کنترل پنل کیوننا / قالب ها / نصب قالب رفته و قالب جدید را از کامپیوتر انتخاب و آپلود و نصب کنید ، خب اگر قالب جوملایی شما از فونت Awesome استفاده میکنه که مشکلی ندارید ولی اگر بعد از نصب دیدید قالب کیوننا بعضی از قسمتها بصورت مربع نمایش میده باید فونتهای Awesome رو در قالب جوملای خودتون کپی کنید و CSS فونت هم برای شناسایی به CSS قالب اضافه کنید

و بهتره تصویر این قالب رو ببینید تا بهتر متوجه بشید

قالب برای سایتهای تیره

[تصویر:  52a441489351a156ff17d30883c32f65c045c079.jpg]

قالب برای سایتهای روشن

[تصویر:  6e8c709674b71d88312bc21c44f22cfd92a7c4a7.jpg]

RE: قالب فارسی کیوننا 3 - mahboobi - ۱۸-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ صبح

از کجا میشه دانلود کرد

RE: دانلود قالب فارسی کیوننا 3 - Pourdaryaei - ۱۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ عصر

قالب برای دانلود به موضوع اضافه شد ./.

RE: دانلود قالب فارسی کیوننا 3 - jahani - ۲۰-۱۰-۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ صبح

سلام.ببخشید من کیوننا رو به ورژن جدید آپدیت کردم وباعث شده عنوان موضوعات و همه چیز سمت چپ فروم قرار بگیره! چطور درستش کنم؟

RE: دانلود قالب فارسی کیوننا 3 - Pourdaryaei - ۲۰-۱۰-۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ صبح

قالبت هم به همراه هسته کیوننا بروزشده ! فایلهیا CSS نیاز داره دوباره راست چین بشه

RE: دانلود قالب فارسی کیوننا 3 - jahani - ۱۱-۲-۱۳۹۴ ۰۵:۴۰ عصر

ببخشید فایل فارسی ساز این قالب موجود هست؟ اگر نه که فایل فارسی ساز اون داخل کدوم پوشه هست؟

RE: دانلود قالب فارسی کیوننا 3 - Pourdaryaei - ۱۱-۲-۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ عصر

اگر انجمن ساز شما کاملا ً فارسی شده نیازی به فارسی سازی قالب نیست ، البته احتمالا یک فایل زبان اضافی همراه قالب باشه که میتونید خودتون مواردی که ترجمه نشده رو به فارسی برگردونید

RE: دانلود قالب فارسی کیوننا 3 - payam_noori - ۲۱-۶-۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ صبح

من هم همین مشکلو دارم بعد به روز رسانی به نسخه جدید. نوشته ها به سمت چپ منتقل شدن .
لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار کنم؟

RE: دانلود قالب فارسی کیوننا 3 - mo-hammad - ۲۱-۶-۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ صبح

یه سوال - ما انواع قالب داریم(غیر انجمنی) - تک صفحه ای - فلت - متربال

آیا اینگونه قالبها رو میگن قالبهای طرح بلاگ ؟ در کل قالبهای طرح بلاگ (برای سایتها) چه ویژگی داره ؟

ممنونمیشم دوستان مطلع پاسخ بدهند

RE: دانلود قالب فارسی کیوننا 3 - Pourdaryaei - ۲۱-۶-۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ صبح

(۲۱-۶-۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ صبح)payam_noori نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم همین مشکلو دارم بعد به روز رسانی به نسخه جدید. نوشته ها به سمت چپ منتقل شدن .
لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار کنم؟

بعد از بروزرسانی کامپوننت کیوننا ، قالب اون هم بروز میشه . متاسفانه قالب کیوننا بصورت پیش فرض زبانهای راست به چپ رو پشتیبانی نمیکنه برای همین به این مشکل بر میخورید .

قالب انجمن باید دوباره راست چین بشه تا مشکل شما برطرف بشه .