پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
درخواست ماژول یا کامپوننت ایجاد یک صفحه برای کاربران - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: درخواست ماژول یا کامپوننت ایجاد یک صفحه برای کاربران (/thread-1672.html)

درخواست ماژول یا کامپوننت ایجاد یک صفحه برای کاربران - p30note - ۱۱-۵-۱۳۹۰ ۰۸:۱۱ عصر

من یک ماژول یا کامپوننت می خوام که بتونم واسه هر کاربر یک صفحه درست کنم و هر اطلاعاتی که خودم خواستم تو اون صفحه بذارم.

من میخوام یه سایت بدن سازی بزنم و به هر کاربر یه برنامه بدن سازی بدم همراه با توضیحات.
ممنون میشم که کمکم کنید

RE: درخواست ماژول یا کامپوننت ایجاد یک صفحه برای کاربران - پیام عمرانی - ۱۱-۵-۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ عصر

میخواهید این اطلاعات رو فقط خود فرد ببینه ؟

RE: درخواست ماژول یا کامپوننت ایجاد یک صفحه برای کاربران - MehryarS - ۱۲-۵-۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ صبح

منم این کامپوننت رو نیاز دارم. اگر کسی همچین کامپوننتی میشناسه اعلام کنه.

RE: درخواست ماژول یا کامپوننت ایجاد یک صفحه برای کاربران - p30note - ۱۲-۵-۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ صبح

(۱۱-۵-۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخواهید این اطلاعات رو فقط خود فرد ببینه ؟

آره. هر کاربر فقط ماله خودشو ببینه

RE: درخواست ماژول یا کامپوننت ایجاد یک صفحه برای کاربران - پیام عمرانی - ۱۲-۵-۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ صبح

خیلی گشتم به دنبال همچین کامپوننتی چیز درست حسابی پیدا نکردم

اینجا بود که یه ایده اومد تو ذهنم که خیلی عالی جواب داد
باز هم کامپوننت فوق العاده قوی K2 این کار رو برای شما انجام میده
به صورتی که وقتی کاربر وارد صفحه من میشه شما میتونید اطلاعاتی رو که میخواهید برای اون به نمایش در بیاورید و فقط هم خود کاربر میبینه
روش های دیگه ای هم میشه مثل اختصاص دادن مطلب به یوزر خاص

RE: درخواست ماژول یا کامپوننت ایجاد یک صفحه برای کاربران - p30note - ۱۲-۵-۱۳۹۰ ۰۶:۵۸ صبح

(۱۲-۵-۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ صبح)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی گشتم به دنبال همچین کامپوننتی چیز درست حسابی پیدا نکردم

اینجا بود که یه ایده اومد تو ذهنم که خیلی عالی جواب داد
باز هم کامپوننت فوق العاده قوی K2 این کار رو برای شما انجام میده
به صورتی که وقتی کاربر وارد صفحه من میشه شما میتونید اطلاعاتی رو که میخواهید برای اون به نمایش در بیاورید و فقط هم خود کاربر میبینه
روش های دیگه ای هم میشه مثل اختصاص دادن مطلب به یوزر خاص

ممنون آقای عمرانی. میشه یک لینک درست و حسابی از k2 فارسی برام بذارین؟

RE: درخواست ماژول یا کامپوننت ایجاد یک صفحه برای کاربران - پیام عمرانی - ۱۲-۵-۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ صبح

توی انجمن موجود هست
کافیه جستجو کنید

راستی یه برنامه هم برای من بنویس Smile

RE: درخواست ماژول یا کامپوننت ایجاد یک صفحه برای کاربران - farjadp - ۱۷-۵-۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ صبح

با درود
البته با CB هم میتونید اینکارو بکنید
موفق باشید