پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: تيم ترجمه (/forum-88.html)
+--- انجمن: افزونه هاي ترجمه شده (/forum-90.html)
+--- موضوع: {ويژه} كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها (/thread-1622.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها - FoToN - ۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ صبح

سلام
ممنون از زحمات شما
اما جناب سایت من به فنا رفت
از وقتی نصب کردم دیگه ساید لود نمیشه و ارور میده

حتی تو خود کامپوننتش که از تو مدیریت میرم ارور میده.
نه میذاره پاکش کنم نه میذاره غیر فعالش کنم

آقا کمک کنید.

این مثلا لینک سایت خودتون ببینید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها - Mojtaba Pordel - ۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۵:۵۹ صبح

سلام
کامپوننت جوملا 1.5 رو روی نسخه 2.5 جوملا نصب کردین.

RE: كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها - FoToN - ۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۰۱ صبح

(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۵:۵۹ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کامپوننت جوملا 1.5 رو روی نسخه 2.5 جوملا نصب کردین.

ممنون
خب حالا باید چکار کنم ؟

RE: كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها - arastoo - ۹-۷-۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ عصر

سلام چجوري ميشه از تصاوير فوكا گالري در مطلب استفاده كرد كدش چيه و چجوري فراخواني مي شود

RE: كامپوننت گالري تصاوير فوكا - آخرين نسخه (2.8.0) براي جوملا 1.5 + ماژول ها و پلاگين ها - salehiweb - ۲۸-۱-۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ عصر

ممنو ن از مطلب خوبتون نصب شد و مشکل هم حل شد