پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{كاربردي} نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 2.5 (/forum-115.html)
+----- موضوع: {كاربردي} نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا (/thread-1613.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - Reza Ganji - ۱۵-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ صبح

نسخه رایگانی برای جوملا 3.0 وجود نداره در لینک زیر میتونید افزونه های این مورد را ببینید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - greenrise1 - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ صبح

سلام
من هر جوری با این افزونه ور میرم جوابگو نیست
مطلب رو توی مجموعه هایی که میخوام نشون نمیده میشه یه راهنمایی بکنید
در ضمن 5 تا موضوع توی فروم بود که مطالعه کردم
اما بازم چیزی دستگیرم نشد
تو رو خدا اگه میتونید کمکم کنید
واقعا به این افزونه احتیاج دارم
ارادتمند

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - greenrise1 - ۱۴-۱۱-۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ عصر

ببخشید کسی نیست جواب من رو بده
کارم خیلی فورییه

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - greenrise1 - ۱۵-۱۱-۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ صبح

خیلی ممنون از جواب همگی
با یه امید زیادی اومدم اما ظاهرا اینجا تعطیله

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - arman7love - ۹-۱۲-۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ عصر

سلام چطور نصبش کنم نصب نمیشه

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - shaban532 - ۹-۱۲-۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ عصر

درود کتربر عزیز
arman7love
از طزیق نصب افزونه ها در مدیریت جوملا
موفق باشید

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - mehdininja - ۲-۷-۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ صبح

سلام . چرا افزونه کار نمیکنه ؟

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - parsa666 - ۳۰-۸-۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ عصر

سلام. اقا من از دکمه multicategories زیر ویرایشگر مجموعه هایی رو که میخوام رو انتخاب میکنم. بعد ذخیره میکنم ولی توی سایت، مطلب رو توی مجموعه اصلی نشون میده و توی بقیه مجموعه ها نمایش نمیده. چرا؟

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - parsa666 - ۳۰-۸-۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ عصر

منم همین مشکل رو دارم :( تونستی حلش کنی؟

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - YasinDesign - ۱-۹-۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ عصر

دوست عزیز در تمامی ورژن های جوملا وقتی که یک مطلب را به چند مجموعه میدید به صورت پیش فرض به کاربر و در مدیریت همون مجموعه اولی که زدید را نشون میده

ولی با رفتن کاربر به مجموعه های دیگر توی سایت میتونید ببینید که اون مطلب در مجموعه های دیگه هم هست