پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگین حذف www از آدرس و ريدايركت كردن دامين aiRedirectWww - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: پلاگین های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-63.html)
+---- انجمن: پلاگین های انگلیسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-64.html)
+---- موضوع: پلاگین حذف www از آدرس و ريدايركت كردن دامين aiRedirectWww (/thread-1540.html)

پلاگین حذف www از آدرس و ريدايركت كردن دامين aiRedirectWww - Reza Ganji - ۳۱-۴-۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ عصر

Plugin joomla 3.0 Joomla 2.5 Joomla 1.5

[تصویر:  1311320333_1_dcb17b7f55.png]

سلام و درود
توسط اين پلاگين كاربردي جوملا سازگار با جوملا 3.0 و جوملا 2.5 و جوملا 1.5 ميتوانيد دامين خود را ريدايركت كنيد به اين منظور كه در صورت تمايل آدرس بدون www را به آدرس همراه با www ريدايركت كنيد و يا بالعكس !

مزيت اين كار براي رتبه سايت شما درگوگل است چون زماني كه سايت شما هم با www و هم بدون www باز ميشه يعني شما از هرمطلب دوتا در سايت داريد كه باعث پايين اومدن ارزش سايت شما ميشود !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از دانلود از فشردگي خارج و نسخه مربوط را نصب كنيد !

RE: ريدايركت كردن دامين با aiRedirectWww سازگار با جوملا 1.7 به پايين - مرتضی محمدجانی - ۳۱-۴-۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ عصر

تنظیمات خواص دگه ای نمیخواد فقط نصب
میشود با این پلاگین index.php رو از آدرس برداشت و مسیری که کامپوننت ایجاد میکند را برداشت مثل فرم سازها و دیگر کامپوننت ها
ممنون

RE: ريدايركت كردن دامين با aiRedirectWww سازگار با جوملا 1.7 به پايين - Reza Ganji - ۱-۵-۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ صبح

من در لوكال تست كردم كه در لوكال نميشه درست اين پلاگين رو تست كرد ولي تنظيمات خاصي نداره و به درستي عمل ميكنه و ميتونيد حتي براي قسمت مديريت سايت هم فعال يا غيرفعال كنيد !

RE: ريدايركت كردن دامين با aiRedirectWww سازگار با جوملا 1.7 به پايين - مرتضی محمدجانی - ۱-۵-۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ صبح

از دوستان کسی تست کرده بگه میشود با این پلاگین index.php رو از آدرس برداشت و مسیری که کامپوننت ایجاد میکند را برداشت مثل فرم سازها و دیگر کامپوننت ها

RE: ريدايركت كردن دامين با aiRedirectWww سازگار با جوملا 1.7 به پايين - aliilya - ۱۴-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ صبح

با سلام
ببخشید من این پلاگین رو نصب کردم ولی جواب نداد نمی دونم مشکل کجاست از طرفی هم من چون امار سایتم بالاست میترسم که به htaccess. هم دست بزنم لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر

RE: ريدايركت كردن دامين با aiRedirectWww سازگار با جوملا 1.7 به پايين - Reza Ganji - ۱۴-۷-۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ صبح

از فایل اچ تی اکسز بک اپ بگیرید و درصورت مشکل دوباره فابل قبلی رو بازگردانی کنید و جایگزین کنید !
اگر قبل از هرکاری بک اپ بگیرید و مطمئن باشید بک اپ سالم است هیچ خطری شما را تهدید نمیکند !