پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشكل در اسپم شدن ايميل وبسايت - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشكل در اسپم شدن ايميل وبسايت (/thread-15305.html)

مشكل در اسپم شدن ايميل وبسايت - Pourdaryaei - ۲۱-۳-۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ عصر

سلام

ديشب داشتم روي يك كامپوننت فرم تماس كار ميكردم ولي متاسفانه هر پيامي كه ارسال ميكنم به عنوان اسپم شناخته ميشه ؛ درصورتي كه با يك افزونه ديگه اين مشكل وجود نداره ...

دوستان اگر اطلاعي در اين مورد دارند .
ممنون

RE: مشكل در اسپم شدن ايميل وبسايت - hsmtech - ۲۱-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ عصر

دوست گرامی!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو مطالعه بفرمایید، مواردی که ذکر شده شاید به کارتون بیاد
در ضمن یه سری هم به سایت های زیر بزنید، این سایت ها ایمیل شما رو با الگوریتم های مختلف بررسی میکنند و اسپم یا غیر اسپم بودنش رو مشخص میکنند:
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مشكل در اسپم شدن ايميل وبسايت - Pourdaryaei - ۲۱-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۱۰ عصر

مشكل من اينه با يه كامپوننت اوكي كار ميكنه با يكي نه

RE: مشكل در اسپم شدن ايميل وبسايت - hsmtech - ۲۱-۳-۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ عصر

دوست گرامی!
شاید در ساختار ایمیلی که فرستاده میشه اشکالاتی هست. آیا امکان داره نام کامپوننت ها رو بفرمایید بنده هم چک کنم؟

RE: مشكل در اسپم شدن ايميل وبسايت - Pourdaryaei - ۲۱-۳-۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ عصر

كامپوننت Creative Contact Form

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اين رو فارسي سازي كردم و ميخام كامل چكش كنم بعد منتشر كنم ...

مشکلم حل شد ، چرا نمیدونم ولی ایمیلی رو که در تنظیمات اصلی سایتم تعریف کرده بودم توسط این کامپوننت اسپم میشد ، الان با یک ایمیل دیگه تست زدم بدون هیچ مشکلی جواب میده ؛ انشالله این کامپوننت رو امروز فردا منتشر میکنم