پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
تغیر در متن ادامه مطلب - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: تغیر در متن ادامه مطلب (/thread-14742.html)

تغیر در متن ادامه مطلب - aminmehr - ۲۴-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ عصر

با سلام و خسته نباشید من از قالب
SJ Jare
استفاده می کنم و از ماژول
SJ Basic News
و طبق عکس پیوست به جای گزینه ادامه مطلب گزینه
read details
میاد و قابل تغیر نیست مشه راهنمایی کنید

RE: تغیر در متن ادامه مطلب - farzadbjj - ۲۴-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ عصر

سلام
آدرس سایت خود را قرار دهید

RE: تغیر در متن ادامه مطلب - aminmehr - ۲۴-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ عصر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تغیر در متن ادامه مطلب - vahid.exe - ۲۵-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ صبح

سلام.

تو فایل های php افزونه هست. با نرم افزار ویرایشگر مثل Notepad++ در فایل ها سرچ کنید و تغییر بدید.

یا علی

RE: تغیر در متن ادامه مطلب - aminmehr - ۲۵-۱-۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ صبح

چه فایلی رو سرچ کنم من تموم فایلای قالب و ماژول رو چک کردم

RE: تغیر در متن ادامه مطلب - Reza Ganji - ۲۵-۱-۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ صبح

ممکنه این متن در تنظیمات ماژول موردنظرقابل تغییر باشد.ابتدا ماژول نمایش اخباری که استفاده میکنید برای ویرایش باز کنید و در سمت چپ تمام پارامترهارو چک کنید ببینید فیلدی برای تغییر داره یاخیر؟

RE: تغیر در متن ادامه مطلب - سعید حمزه زاده - ۲۵-۱-۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ صبح

احتمال موردی که مهندس گنجی فرمودند زیاد هست، اگر نباشه ممکنه در فایل ترجمه افزونه هم باشه

یا علی

RE: تغیر در متن ادامه مطلب - aminmehr - ۲۵-۱-۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ عصر

سلام دموی ماژول و پیوست کردم
ضمنا کلا بسته انگلیسیه فقط جوملا فارسیه و آیا همین ماژول فارسی شده اش وجود داره که فایلاش و جایگزین کنم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تغیر در متن ادامه مطلب - mahan - ۲۵-۱-۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ عصر

درود بر شما
دوستان به خوبی توضیح دادند که باید ابتدا در تنظیمات ماژول به دنبال تنظیمات باشید، اگر نبود کافی است فایل زبان استفاده شده ماژول را پیدا کنید و اول اینکدینگ آن را UTF-8 کرده و بعد متن را ترجمه کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران

RE: تغیر در متن ادامه مطلب - hsmtech - ۲۵-۱-۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ عصر

دوست گرامی!
در پوشه قالب (احتمالا sj_jare) به مسیر html/mod_sj_basic_news مراجعه کنید. سپس فایل default.php رو به ترتیبی که عرض می کنم ویرایش کنید. این بخش از کد رو پیدا کنید (احتمالا سطر 64 البته با توجه به آن چیزی که من روی لوکال چک کردم):
کد:
            <a class="readmore icon-angle-right" title="<?php echo $items->title?>" target="<?php echo $options->item_link_target; ?>" href="<?php echo $items->link?>">
                <span><?php echo JText::_('COM_CONTENT_FEED_READMORE');
                    echo JText::_('Read details');
                ?></span>
            </a>
شما دو کار می توانید انجام دهید:
1. در صورتی که بخواهید عبارت پیش فرض جوملا ("ادامه مطلب") نمایش داده شود کافیست این قسمت از کد رو به طور کلی حذف کنید:
کد:
echo JText::_('Read details');
2. در صورتی که بخواهید متن دلخواهی رو جایگزین متن فعلی کنید، می توانید درهمان تکه کد مربوط به مورد قبلی عبارت "Read details" رو با عبارت دلخواه جایگزین کنید. فقط توجه داشته باشید برای انجام این کار حتما Encoding فایل رو به UTF-8 تغییر دهید.