پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
اسلاید شوی فوق حرفه ای - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 2.5 (/forum-115.html)
+----- موضوع: اسلاید شوی فوق حرفه ای (/thread-14457.html)

اسلاید شوی فوق حرفه ای - محمدسلیمانی - ۱۲-۱۲-۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ صبح

[تصویر:  1393784161_499_2a91643d35.PNG]

سلام
شاید دلتون بخواد یک اسلاید شوی حرفه ای با سلیقه خودتون برای سایت جوملایی تون داشته باشید...
اما اسلایدشوهایی که وجو دارند قابل انعطاف نیستند و شاید خیلی وقتها مجبور باشید از روی اجبار بهشون پناه ببرید.
احتمالا گذینه بعدی که به ذهنتون میرسه استفاده از فلش باشه که اونم تازه اگر بلد هم باشید تو سرعت سایت اثر عکس داره و حتی برای باز شدن با موبایل و سیستم عامل های غیر ویندوز مشکلات خودش و داره.

اما جوملا همیشه یه راهی براتون پیشنهاد میکنه و این بار کامپوننت Unite Revolution Responsive Slider

با استفاده از این کامپوننت قدرتمند میتونید اشیاء مورد استفاده در اسلاید شو رو در هر قسمت و به هر شکلی که دلتون میخواد به نماییش در بیارید بدون اینکه فلش بلد باشید یا مجبور بشید به اسلاید ساده اکتفا کنید

دمو

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دانلود به دلیل تجاری بودن غیر مستقیم ارائه شد.

لینک اول:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دوم:

لینک سوم:

ورژن joomla 3.0 :

موفق باشید.

RE: اسلاید شوی فوق حرفه ای - poyabahramy - ۹-۱۲-۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ صبح

با سلام
بنده تو قالبم دارم از این اسلاید شو استفاده میکنم البته تجاریه ولی لود نمیشه مشکل کجاست

RE: اسلاید شوی فوق حرفه ای - Pourdaryaei - ۹-۱۲-۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ صبح

شاید بخاطر اینه که با یک افزونه دیگه تداخل ایجاد میکنه

RE: اسلاید شوی فوق حرفه ای - محمدسلیمانی - ۹-۱۲-۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ صبح

فشرده ساز css خود قالب رو خاموش کنید

RE: اسلاید شوی فوق حرفه ای - poyabahramy - ۲۲-۱-۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ عصر

هیچ مشکلی نداشت افزونه جدیدیم نصب نکرده بودم تصاویر هم از خود کامپوننت و هم خود اسلای شو سایت حذف شده و فشرده ساز css خود قالب رو خاموش بود لطفا راهنمایی کنید

RE: اسلاید شوی فوق حرفه ای - mashhadvam - ۱۸-۴-۱۳۹۴ ۰۶:۱۰ عصر

این اسلاید شو رو نصب کردم ولی چیزی نشون نمیده تو نتظیمات هم همین طور

دمو dianagallery.ir

RE: اسلاید شوی فوق حرفه ای - gogerd - ۲۵-۸-۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ عصر

همین رو برای جوملا 3 هم دارید بزاری؟

RE: اسلاید شوی فوق حرفه ای - gogerd - ۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۷:۰۲ عصر

کسی نداشت این افزونه رو برای جوملا 3 بزاره؟