پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ارور برای اجرای این نسخه از جوملا باید magic_quotes_gpc در هاست شما غیر فعال باشد. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: ارور برای اجرای این نسخه از جوملا باید magic_quotes_gpc در هاست شما غیر فعال باشد. (/thread-13774.html)

ارور برای اجرای این نسخه از جوملا باید magic_quotes_gpc در هاست شما غیر فعال باشد. - shaban532 - ۱۹-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ صبح

چند وقتیه با این ارور مواجه شدم.به پشتیبانی گفتم گفتن مشکل از ما نیست و اسکریپتتون به احتمال زیاد ایراد پیدا کرده.
نسخه ی جوملام 3 هستش و rozfire.ir
کسی اگه میدونه باید چی کار کنم کمکم کنه.........

RE: ارور برای اجرای این نسخه از جوملا باید magic_quotes_gpc در هاست شما غیر فعال باشد. - سعید حمزه زاده - ۱۹-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ صبح

دوست عزیز این ارور رو کجا دیدید؟!

به پشتیبان هاستتون تیکت بزنید و بگید این گزینه رو براتون غیرفعال کنند

یا علی

RE: ارور برای اجرای این نسخه از جوملا باید magic_quotes_gpc در هاست شما غیر فعال باشد. - shaban532 - ۱۹-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ صبح

عزیز من اگه درست بخونی این طوری جواب نمیدی.
قبلا یه بار این اتفاق افتاده بود تیکت ارسال کردم.اونها هم پوزش طلبیدند و همه چی درست شد.
این دفعه گفتند مشکل از ما نیست.
این ارور هم توی تمام صفحات مدیریت دیده میشه.

RE: ارور برای اجرای این نسخه از جوملا باید magic_quotes_gpc در هاست شما غیر فعال باشد. - milad0098 - ۱۹-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ صبح

سلام یک فایل php.ini در روت هاست ایجاد کنید وکد زیر رو درون اون بنویسید
کد php:
magic_quotes_gpc Off
magic_quotes_runtime 
Off
magic_quotes_sybase 
Off 

بعد فایل htaccess.txt رو به htaccess. تغییر بدید وکد زیر رو در بالای اون قرار بدید

کد php:
SetEnv PHPRC /home/youruser/public_html/php.ini 
وبعد امتحان کنید
به جای youruser یوزر هاستتون رو بنویسید

اگر جواب نگرفتید یه سری به لینک زیر بزنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.