پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{ويژه} آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آموزش (/forum-25.html)
+--- انجمن: آموزش هاي جوملا (/forum-106.html)
+--- موضوع: {ويژه} آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla (/thread-1311.html)

صفحه‌ها: 1 2

آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - roxanab - ۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ صبح

با تشکر از مژده خانوم
از چه ورژنی باید استفاده کرد که 14 روزه نباشه و دائمی باشه؟
من طراح وبسایت هستم و میخوام برای مشتری سیستم پشتیبانی بذارم
نمیخوام 14 روزه باشه!

آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - Reza Ganji - ۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ عصر

لايو زيلا رايگان است و مشکلي نداره البته نسخه تجاري هم داره که امکانات بيشتري دارد ولي نسخه رايگان رو ميتونيد دائما استفاده کنيد

RE: آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - roxanab - ۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ صبح

(۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لايو زيلا رايگان است و مشکلي نداره البته نسخه تجاري هم داره که امکانات بيشتري دارد ولي نسخه رايگان رو ميتونيد دائما استفاده کنيد

خیلی ممنون
یه سوال دیگه داشتم من سایتم رو با asp.net نوشتم
ظاهرا کد های لایوزیلا با php نوشته شده
باید چی کار کرد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سایت پکیج کامل فارسی سازش رو گذاشته

آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - Reza Ganji - ۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ صبح

اینو دیگه نمیدونم ولی تست کنید و در سایت سازنده هم بررسی کنید.مطمئنا نسخه مناسب کار شما هم باید باشه.
از فارسی ساز هم میتونید استفاده کنید تا قسمت پشتیبانی فارسی بشه.

RE: آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - roxanab - ۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ عصر

(۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو دیگه نمیدونم ولی تست کنید و در سایت سازنده هم بررسی کنید.مطمئنا نسخه مناسب کار شما هم باید باشه.
از فارسی ساز هم میتونید استفاده کنید تا قسمت پشتیبانی فارسی بشه.

بازم ممنون
ولی من یه مشکل برخوردم:(
وقتی توی بخش ftp setting هستم و یوزر و پسوورد و host/ip رو میزنم ارور 500 Access is Denied رو میده
من هم یه اکانت جدید ftp ساختم و امتحان کردم , هم از بخش web hosting access سایتم یوزری که ساخته بودم رو وارد کردم اما همش این ارور رو میده

آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - azad222 - ۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ عصر

سلام

من همه رو نصب کردم حالا چطور میتونم کاری کنم که اسم یک کارمند رو به فارسی تبدیل کنم ؟ یا دو سه کارمند بزارم ، آیا برای هر کارمند باید یک سرور جدید و پوشه لایوزیلا بزارم ؟

RE: آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - m2008 - ۴-۶-۱۳۹۳ ۰۵:۴۹ عصر

با سلام البته وقتی که می خواین فایل رو تبدیل به rar کنید باید add archive رو بزنید و در قسمت compression method گزینه Normal رو به best تغییر بدین که حجم فایل باز هم به مراتب کمتر خواهد شد.

RE: آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - chiften - ۳۱-۶-۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ صبح

سلام من همه ی مراحل رو رفتم درست بود اما هر کس میزنه روی پشتیبانی وقتی start chat میزنه این اررور رو میده خواهش میکنم کمکم کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - azar431 - ۵-۶-۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ عصر

ببخشيد فايل نصب رو قرار نداديد
من رفتم داخل سايتشم براي سرورش هست و نسخه كاملش نيست
ممنون ميشم فايلي كه گفتين LiveZilla_3.3.2_full.exe رو براي دانلود بذاريد

RE: آموزش نصب و راه اندازی واستفاده از لايوزيلا در سايت LiveZilla - ratin97 - ۲۱-۶-۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ عصر

فایل برای من مشکل داره. دانلود نمیشه