پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل در ارسال نظر در k2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل در ارسال نظر در k2 (/thread-13033.html)

صفحه‌ها: 1 2

مشکل در ارسال نظر در k2 - mina123 - ۸-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ صبح

با عرض سلام خدمت دوستان

یک مشکلی که از ابتدا در سایت جوملای من وجود داره اینه که وقتی کاربر نظر خود رو تائید و ارسال میکنه یه ارروری شبیه به متن زیر نشون میده

{"message":"\u0646\u0638\u0631 \u0627\u0641\u0632\u0648\u062f\u0647 \u0634\u062f! \u062f\u0631 \u062d\u0627\u0644 \u062a\u0627\u0632\u0647 \u0633\u0627\u0632\u06cc \u0635\u0641\u062d\u0647...","refresh":1}

خواهش میکنم راهنماییم کنید
تنظیمات بخش نظرات رو هم چک کردم از همین نسخه k2 تو یه سایت دیگه استفاده کردم و درسته و تنظیمات مطابق همون هست.

RE: مشکل در ارسال نظر در k2 - hesari_313 - ۸-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ صبح

سلام دوست عزیز
من هم چنین مشکلی داشتم ولی درست شد
اول شما بگید رو لوکال هستید یا رو هاست؟
کا2خودتونو اپدیت کردید؟؟؟؟
ورژن کا2 شما چند هست؟Smile

این روش رو تست کنید میگم
تو قسمت مدیریت سایت> برید قسمت تظیمات کلی> تب سرور > تنظیمات سرور> گزارش خطا رو روی ساده بگزارید و ذخیره کنید

ببینید مشکلتون برطرف میشه!!!!!!

اگه نشد باز راهنماییتون می کنم

RE: مشکل در ارسال نظر در k2 - mina123 - ۸-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ صبح

روی هاست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

K2_v2.6.5

RE: مشکل در ارسال نظر در k2 - محمدسلیمانی - ۸-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ صبح

البته دوستانی که قبلا با این مشکل مواجه شدن دقیقتر راهنمایی میکنند اما به طور کلی

برای ارسال نظر از تکنولوژی "ای جکس" استفاده میشه این عمل باعث میشه صفحه شما بدون تازه شدن مقادیر فیلد ها را بررسی و معتبر سازی کنه این معتبر سازی بلافاصله انجام میشه و دلیل مشکل شما ممکنه این باشه که قالب ، ماژول و یا یکی از افزونه های سایت از توابع کتابخانه ای جاوا اسکریپت استفاده کرده باشد که با این تکنولوژی همخوانی نداره

برای تست میتونید افزونه ها رو یکی یکی غیرفعال و تست کنید
حدس خودم به منو سایت شما است البته تست کنید مشخص میشه.

RE: مشکل در ارسال نظر در k2 - mina123 - ۸-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ صبح

با تشکر از شما

هنوز هم مثل قبل هست
البته تو قسمت مدیریت نظر ثبت شده ولی تو قسمت کاربری ... Sad

البته الان که چک کردم قبل از اینکه تنظیمات گزارش خطا رو روی ساده بذارم نظر رو تو مدیریت نشون میداد
الان نظر تو مدیریت هم ثبت نمیشه!

جناب حصاری منتظر چاره بعدی تون هستم Rose

RE: مشکل در ارسال نظر در k2 - mina123 - ۸-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ عصر

لطفا اگه کسی میتونه راهنمائیم کنه Rose

RE: مشکل در ارسال نظر در k2 - hesari_313 - ۹-۷-۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ صبح

ببینید روی بخش کاربری روی کا2 برای کاربران معمولی و ثبت نام شده محدودیت خاصی نزاشتید؟؟؟؟؟؟؟؟Eyes
چک کنید لطفا!!!!!

اگه از اونجا نبود Stop

قکر می کنم مشکل شما از کامپونت هست از کجا دانلود کردید؟Quiet

این نسخه ای که ادرسش رو براتون میزارم دانلود کنید کاملا تست شده و بدون مشکل هست!!!!!!Ok

خذف کنید ک2 خودتونو و دوباره نصبش کنید این نسخه رو که براتون لینکش رو ارسال می کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Smile

RE: مشکل در ارسال نظر در k2 - mina123 - ۹-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۱۴ صبح

با تشکر از راهنمائیتون

* همه تنظیمات واسه همه کاربران فعاله و همینطور که قبلا عرض کردم این کامپوننت رو طبق همین تنظیمات رو سایت دیگه نصب کردم که مشکلی نداشته

* کامپوننت شما رو هم نصب کردم بازم همینطوره!!!!20

* وقتی کاربر مهمان نظر میده همون خطا رو نشون میده و تو قسمت مدیریت نظرش ثبت نمیشه ولی وقتی کاربر لاگین کنه و نظر بده باز همون خطا هست ولی نظرش تو قسمت مدیریت ثبت شده

خواستم کلا کامپوننت رو پاک کنم دوباره نصب کنم ولی امکانش نیست چون سایت راه افتاده و کلی مطلب توش درج شده و اختیار سایت دست من نیست و اگه مطالب بپره فاجعه ست!!!!!Eyes

چاره دیگه ای به نظرتون نمیرسه؟؟؟؟؟؟Rose

RE: مشکل در ارسال نظر در k2 - hesari_313 - ۹-۷-۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ صبح

تنها راتون فکر می کنم اینکه قسمت نطردی کا2 رو غیر فعال کنید Pardon
و از کامپونت کمنتو برای نظر دهی برای مطالبتون استفاده کنید هیچ مشکلی هم براتون به وجود نمیاره!!!!!!
هیچ اروری هم نمی ده!!!Okمن ازش استفاده می کنم

RE: مشکل در ارسال نظر در k2 - mina123 - ۱۰-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ صبح

کامنتو رو نصب کردم و درست شد
واقعا از راهنمائیتون ممنونم RoseRoseRoseRoseRoseRoseRose