پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگين جوملا » ترجمه مطالب سايت با Google Fly Translator سازگار با جوملا 1.5 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: پلاگین های جوملا 1.5 (/forum-15.html)
+----- انجمن: پلاگین های انگلیسی جوملا 1.5 (/forum-17.html)
+----- موضوع: پلاگين جوملا » ترجمه مطالب سايت با Google Fly Translator سازگار با جوملا 1.5 (/thread-1272.html)

پلاگين جوملا » ترجمه مطالب سايت با Google Fly Translator سازگار با جوملا 1.5 - Reza Ganji - ۲۴-۳-۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ صبح

[تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1308004367_1_e70a3412e8.png]

سلام و درود
توسط اين پلاگين بسيار جالب و كاربردي جوملا 1.5 ميتوانيد امكان ترجمه متون سايت خود را به يك زبان ديگر به صورت بسيار ساده و كاربردي براي كاربران فراهم كنيد!
فقط كافيست در تنظيمات اين پلاگين زبان سايت و زباني را كه ميخواهيد مطالب ترجمه شود اتخاب كنيد و كاربران با هايلايت كردن يا انتخاب متن ميتوانند ترجمه متن مورد نظر در باكس باز شده را مشاهده كنند!

[تصویر:  1308004547_1_d7d3529875.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پلاگين جوملا » ترجمه مطالب سايت با Google Fly Translator سازگار با جوملا 1.5 - محمد آهنگی - ۲۴-۳-۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ عصر

سلام من که نتونستم استفاده کنم .چون سایت بهم میریزه.

RE: پلاگين جوملا » ترجمه مطالب سايت با Google Fly Translator سازگار با جوملا 1.5 - Reza Ganji - ۲۵-۳-۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ صبح

من استفاده كردم و مشكلي نبود!

RE: پلاگين جوملا » ترجمه مطالب سايت با Google Fly Translator سازگار با جوملا 1.5 - alireza007 - ۲۰-۶-۱۳۹۰ ۰۴:۳۱ عصر

سلام
من نصبش کردم از قسمت پلاگین فعالش کردم ولی طریقه استفادش رو نفهمیدمEyes

RE: پلاگين جوملا » ترجمه مطالب سايت با Google Fly Translator سازگار با جوملا 1.5 - Reza Ganji - ۲۰-۶-۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ عصر

وقتي قسمتي از متن رو هاي لايت كنيد با استفاده از موس اون متن رو براي شما ترجمه ميكنه !