پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) (/thread-10202.html)

صفحه‌ها: 1 2

مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - nypd365 - ۱۸-۱۱-۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ عصر

سلام
من فایل نصب جوملا را روی هاستم ریختم
وقتی آدرس سایتم رو می زنم وارد نصب جوملا میشم و جوملا را نصب می کنم
ولی بعد از نصب وقتی ادرس سایتم رو می زنم ارور 404 میده و می گه چنین صفحه ای ندارم

مشکل از کجاست؟؟

مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - rezaetemadi - ۱۹-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ صبح

دمو سایت را قرار بدهید !تا بگویم مشکل کجاست !

RE: مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - nypd365 - ۱۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ صبح

اگه لازم است مشخصات سایت را بدم ببینید
وارد ادمین میشه ولی صفحا اول سایت ارور 404 میده

مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - سعید حمزه زاده - ۱۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ صبح

یکبار بسته جوملا رو اکسترکت کنید و فولدر installation رو حذف بفرمایید

یا علی

RE: مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - nypd365 - ۱۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ صبح

این کار رو هم کردم چندین بار

ولی باز هم صفحه اول سایت باز نمیشه و ارور 404 میده

مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - سعید حمزه زاده - ۱۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ صبح

صفحه پیشفرض سایتتون چیه؟

دمو فراموش نشه

RE: مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - nypd365 - ۱۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ صبح

این سایتمه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وارد ادمین میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا کمک کنید

مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - سعید حمزه زاده - ۱۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ صبح

دوست عزیز فایل index.html ریشه سایتتون رو حذف و یا تغییر نام بدید

مشکلتون حل میشه

یا علی

مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - nypd365 - ۱۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ صبح

منظورتون همون فولدریه که جوملا درش نصب شده ؟؟
راستی سرور من پلسک هست
ربطی به اون که نداره ؟؟

مشکل باز نشدن سایت (خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید) - سعید حمزه زاده - ۱۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ صبح

در ریشه سایت دیگه!!!

آخر آدرستون /index.php رو اضافه کنید نمایش داده میشه

احتمالا در ریشه سایتتون فایل index.html باشه

یا علی