زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز نشدن نماد الکترونیکی
۱۶-۱۰-۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ صبح
ارسال: #1
باز نشدن نماد الکترونیکی
درود بر شما دوستان و کاربران عزیز
بنده مشکلی با نماد این سایت دارم ، دقیقا عین همان کد را اینجا وارد کردم ، اما نماد در پنجره پاپ آپ اصلا باز نمیشود.
لطفا دوستان راهنمایی فرمائید.
هر راهی به ذهنم میرسیده رفتم ، اما راه حل نیافتم
منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستم
اینم آدرس سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۲-۱۰-۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ صبح
ارسال: #11
RE: باز نشدن نماد الکترونیکی
نقل قول: فقط یک نکته شما تو کد img یک on_click قرار دادی داخلش نماد رو در تب جدید باز کردی متاسفانه on-click اصلای توی html نداریم توی html5 هم نداریم اولین باره همچین چیزی میبینم . درستش onclick هست با توجه به گفتتون گویا این مشکل از سمت نماد هست پس یک لطفی بکنید به نماد هم خبر بدید گویا به گفته شما کارشناساشون html بلد نیستن Smile

ممنون از شما
مشکل دقیقا از همین onclick بود که ادیتور پیش فرض جوملا onclick را به on_click تبدیل میکرد.
درضمن بنده قصد جسارت به شمارا نداشتم

نقل قول: جناب بهارلو احتمالا ویرایشگرتون یکسری کدهارو برای امنیت تغییر داده
پیشنهاد میکنم از JCE استفاده کنید و امکان درج javascript رو فعال کنید

ممنون جناب عمرانی ، اتفاقا دارم همین الان این ادیتور را نصب میکنم
ممنون واقعا Inlove

نقل قول: سلام آقا محمدرضای گل، دوست و همکار آر اس فرمی
اول خدمت دوستان عزیز عرض کنم که کد نماد و کلا سایت نماد تغییر کرده و همه تا چند مدت آینده باید به سامانه جدید منتقل بشن و کد جدید دریافت کنن.........
سلامی عرض کنم به دوست عزیزم ، به به باعث خوشبختی ما است که شما مارو در حل این مشکل یاری کردی Inlove
کجا بودی رفیق ...
اره اتفاقا میخوام همین کارو بکنم البته با پلاگین sourcer هم تست کردم همین مشکل را داشت ولی ادیتور را دارم عوض میکنم

ممنون از دوستان بابت نظراتشون Rose
امضاء محمدرضا بهارلو

ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط امید
۲۲-۱۰-۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #12
در حال حاضر مشکل من اینه که خود جوملا به صورت اتوماتیک onclick کد را به on_click تبدیل میکنه که این باعث میشه پنجره پاپ آپ باز نشه.
با jce و پلاگین sourcer هم رفع نشد
روش دیگه هست آیا ؟؟

پیشاپیش ممنون
امضاء محمدرضا بهارلو

09109984196
۲۲-۱۰-۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #13
درود

یک ماژول ساده بگیرید
بعد اسمشو و کلا اطلاعات نصبیشو تغییر بدید
داخل هلپرش یا فایل اصلی پردازشی php بیایید کد نمادتون بزارید
نصب کنید
فعال کنید
خیالتون راحت کنیدRose
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، محمدرضا بهارلو ، امید
۲۲-۱۰-۱۳۹۴, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #14
شهریار هم راه کار خوبی ارائه کرد
من همین مشکل رو با یکی از سایتا دیروز داشتم و اومدو تو موقعیت ماژول یه لایوت ساختم و تو موقعیت ماژول کد رو زدم تو فایل module.php
البته راه کار شهریار به نظرم راحت تر بیاد
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez ، محمدرضا بهارلو
۲۳-۱۰-۱۳۹۴, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #15
(۲۲-۱۰-۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ صبح)محمدرضا بهارلو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در حال حاضر مشکل من اینه که خود جوملا به صورت اتوماتیک onclick کد را به on_click تبدیل میکنه که این باعث میشه پنجره پاپ آپ باز نشه.
با jce و پلاگین sourcer هم رفع نشد
روش دیگه هست آیا ؟؟

پیشاپیش ممنون

دو تا کار دیگه هم میشه کرد!
اولیش که خیلی سیمپله! شما اون عکس لوگو رو بذار توی موقعیت ماژول مورد نظرت، بعد لینک نمادتو بهش بده که targetش به صورت blank باشه تا توی صفحه جدید باز بشه. که صفحه مربوط به نماد رو باز میکنه!(چون لود صفحه نماد منوط به اینه که از سایت مورد تایید، لینک کلیک و صفحه لود بشه)

راه دوم به نظرم خیلی خوبه و به کار شمام میاد چون میشه خود کد نماد رو استفاده کرد. به اینصورت که شما یه فایل جدید تو روت هاستت با نام دلخواه (مثلا enamad.html) بساز و کد نمادتو عینا داخلش کپی کن.
حالا به جای کد نماد، کافیه اون صفحه جدیدت رو به صورت iframe یا دایو لود کنی، که خب اگه بذاریش تو پلاگین Sourcer هم دیگه کدشو عوض نمیکنه.
کد iframe هم اینو استفاده کن:
<iframe src="/enamad.html" frameborder="0" scrolling="no" allowtransparency="true" style="width: 150px; height:150px;"></iframe>

این روش ساده تر و کاربردی تره به نظرم و همه حتی اونایی که دانش تغییر ماژول و افزونه هم ندارن میتونن استفاده کنند.

یاعلی...
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، محمدرضا بهارلو
۲۳-۱۰-۱۳۹۴, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #16
مرسی امید عزیز بابت پیشنهادت ولی پیشنهاد دوم برای سئو سایت ضرر داره و خود اینماد قبلا iframe بود که به همین منظور و نشون ندادن تو پورت های https جدیدا کدهاش رو اینطور کرده
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، امید
۲۳-۱۰-۱۳۹۴, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #17
ممنون از همه دوستان
مشکل حل شد
خیلی لطف کردید....
امضاء محمدرضا بهارلو

09109984196
 سپاس شده توسط امید
۲۶-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۲۴ صبح
ارسال: #18
(۲۳-۱۰-۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ عصر)محمدرضا بهارلو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از همه دوستان
مشکل حل شد
خیلی لطف کردید....

خداروشکر.
یه توضیحی در مورد روش حلت بده آقا محمدرضا.
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
۳-۱۱-۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #19
درود
برخی از دوستان به من زنگ زدن گفتن اینو بزارم ولاه خیلی ساده هست نمی دونم چرا یک سرچ نمی کنیم به هر صورت من اصلا حتی کد هایی که از این صفحه برداشتم حتی ویرایش هم نکردم

داخل این یک ماژول ساده رو نشون می ده

اینم نماد پیوست شد وقت کردم حتما براش آپشن هم می نویسم که کاستم بهتر بشه

زمان انجام + زمان جستجو = ۵ دقیقه

فایل‌(های) پیوست شده
mod_namad.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 31
اندازه 2.81 کیلوبایت

امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۲۰-۲-۱۳۹۹, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #20
با سلام خدمت همه عزیزان
این مشکل رو در خصوص نماد ساماندهی من هم داشتم
با قراردادن لینکل در ماژول در پوشه Tmpl و فایل Default مشکل من حل شد.
آدرس سایت هم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان