زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۵۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به هم ریختگی در پروفایل کاربران
۳-۸-۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #1
به هم ریختگی در پروفایل کاربران
با سلام
من از جوملا 3.3.1 استفاده میکنم وقتی کاربر ثبت نام میکنه با یه پرو فایل در هم ریخته و نا منظم رو به رو میشه !
الان من دو سوال داشتم چجور باید این مشکلو حل کنم واینکه برای ویرایش ماژول ثبت نام و ثسمت پروفایل باید از کجا اقدام کنم
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۸-۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #2
RE: به هم ریختگی در پروفایل کاربران
سلام
اطلاعات صفحه بازدید رو جوملا میسازه و قالب سایت مشخص میکنه به چ شکلی نمایش داده بشه.
با یک قالب دیگه چک کنید ببینید باز هم مشکل وجود داره یا نه؟
ضمن اینکه نسخه جوملا خودتونو بروز کنید.
منظورتون از ویرایش ماژول ثبت نام چجور ویرایشیه؟
امضاء hamzeh12hh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳-۸-۱۳۹۴, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #3
سلام
این قالب تجاری هستش و من تازه این قالب رو خریدم و نمیشه از یه قالب دیگه استفاده کنم !
منظورم از ویرایش ماژول ثبت نام اضافه و کم کردن بخش های مختلف به فیلد ثبت نام هستش
با تشکر
۳-۸-۱۳۹۴, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #4
قالب رو موقتی عوض کنید ببینید اشکال از قالب فعلیه یا با همه قالب ها مشکل وجود داره اگه مشکل از قالب بود با کسی ک قالب رو ازش خریدید تماس بگیرید.
اضافه و کم کردن بخش های مختلف از همونجایی که ماژول رو ساختید تو تنظیماتش انجام میشه.
امضاء hamzeh12hh

سپاس شده توسط پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان