زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کامپوننت نوبت دهی جامع
۱۴-۵-۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #1
درخواست کامپوننت نوبت دهی جامع
سلام

راستش چندروزه توی نت میگردم ولی همچین کامپوننتی که قابلیت هایی که میخوام رو داشته باشه پیدا نمیکنم بر این شد که بیام سوال کنم شاید کسی سراغ داشته باشه.

دوستان من یه کامپوننت نوبت دهی پزشکان میخوام که بشه فیلدهای مختلف براش تعریف کرد مثل نام،سن، انواع ویزیت، انتخاب پزشک، تاریخ، تاریخ تولد و ....

و همینطور امکان پرداخت آنلاین داشته باشه و در ضمن وقتی لغو انجام میشه، میشه مبلغ بهش برگرده؟

و یه چیز دیگه اینکه بتونه از طریق پیامک تاریخ مراجعه رو به بیمار اطلاع بده یعنی یه روز قبل از رسیدن نوبتش یادآور نوبتش رو بهش پیامک بده.

ممنون میشم در این زمینه اگه اطلاعاتی دارین بهم کمک کنین چون الان واقعا به همچین کامپوننتی نیاز دارم.Blush
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۴-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست کامپوننت نوبت دهی جامع
مبلغ برگرده؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه بانک هم وبسرویس داره؟؟؟؟؟
چنین کامپوننتی هست البته انگلیسی!که باید سفارشی سازی بشه و تاریخ شمسی بشه، به درگاه بانک متصل بشه و همچنین سامانه پیامک
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط zohre.alv
۱۵-۵-۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ صبح
ارسال: #3
مبالغی که برگشت بخوره باید توسط خودتون برگرده به حساب مشتری یا تو سایت بحسابش بمونه برای دفعه بعدی که نوبت میخواد.
کامپوننت های زیادی هست میتونید در دایرکتوری افزونه های جوملا در سایت جوملای جهانی نمونه های زیادی ببینید.
با جستجو کلماتی مانند booking یا Appointment و یا Appointment Booking میتونید در این مورد جستجو کنید.
نمونه افزونه هایی مانند زیر :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا لیست افزونه های رزرواسیون رو هم میتونید در جوملای جهانی مشاهده کنید :

برخیشیون قیمت های زیادی هم ندارند حدودا 40 تا 50 دلار
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، zohre.alv
۱۵-۵-۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #4
پس کامپوننتی که فارسی شده باشه و این امکاناتی که من میخوام داشته باشه و جامع باشه رو متاسفانه نداریمSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان