زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۱۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده ارور دیتابس برای قالب تجاری ..
۱۹-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #1
Question ارور دیتابس برای قالب تجاری ..
سلام به دوستان پارس جوم ... من می خوام یک قالب تجاری رو روی لوکال نصب کنم و بعد روی هاست ... وقتی توی هاست نصب می کنم به دیتابیس گیر می ده. یعنی اسم دیتابس را خودم اضافه می کنم. ممکن هست چون قالب به صورت کوئیک هست. خودش پیش فرض اسم دیتابس داره ... باید چه کار کنم .. این ارورش هست که توی پیوست عکسشو گذاشتم :

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۹-۲-۱۳۹۴, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: ارور دیتابس برای قالب تجاری ..
خب شما دیتابیس رو ساختید؟

در هاست یک تفاوت با لوکال وجود داره و اون هم ساخت کاربر و اختصاص اون کاربر به دیتابیس هست

شما در هاست دیتابیس رو ایجاد کنید، اگر در cpanel کار میکنیم زیر همون قسمت ایجاد دیتابیس میتونید کاربر رو هم ایجاد و به دیتابیس اختصاص بدید

اطلاعات دیتابیس، user و رمز رو در قسمت نصب وارد نمایید

فقط در لوکال هست که نام کاربری root هست

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، hercol2013
۱۹-۲-۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #3
سلام ممنون. هنوز نرفتم سراغ هاست چون کلی دردسر آپلود ووو این چیزا داره. می خواهم اول قالب ها را روی لوکال نصب کنم و تست کنم و بعد از انتخاب قالب یکی را روی هاست آپلود کنم. توی لوکال این پیامو می ده ... از قبل دیتابیس هم ساختم بازم جواب نداد و اون ارور قرمز رنگ دیتابیس اومد. ممنون می شوم راهنمایی کنی ..
اگر عکسو ببنید متوجه می شوید.
بازگشت به بالا
۱۹-۲-۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #4
شما توی لوکال هستید !
کادر پسورد پایگاه داده رو حذف کنید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۰-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۱۶ صبح
ارسال: #5
Lightbulb RE: ارور دیتابس برای قالب تجاری ..
اه راست می گی ها خیلی وقته نرفتم سراغ جوملا یادم رفته ممنون. نصب شدند قسمت مدیریت درست بود ولی خواستم سایتو ببنم.. هر کدام یک ارور مسخره می دادند. فکر کنم توی هاست نصب کنم این مشکلات دیگه نباشه ... چون توی سه تا قالبی که نصب کردم این مشکل بود ... ممنون ...
بازگشت به بالا
۲۰-۲-۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #6
خیلی از قالب ها و بسته های نصبی از پلاگین ها و فریموورک هایی استفاده میکنند که احتمال کار نکردن اونها در لوکال خیلی بالاست

بسته های نصبی رو فقط در هاست نصب بفرمایید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط hercol2013
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان