زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما درباره این سایت
۲-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #1
نظر شما درباره این سایت
با سلام و تبریک سال نو

می خواستم نظر شما رو درباره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که با جوملا طراحی کردم بدونم. البته برای طراحی این سایت هزینه ای دریافت نکردم و در واقع برای مشتری نبوده اما می خوام بدونم مشکل خاصی چه در طراحی و چه در امکانات نمی بینید؟
همینطور می خواستم بدونم همچین سایتی رو اگه بخوام برای مشتری طراحی کنم چه قدر باید قیمت بزارم . چون الان 3 تا مشتری دارم که کار طراحیشون رو به من دادن میخوام یه وقت ازشون زیاد نگیرم .
لطفاً از مرورگر opera یا firefox استفاده کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mahdi71
۲-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #2
RE: نظر شما درباره این سایت
سایت قشنگی شده فقط یکم روی سایز فونتهای قسمت تیتر ها کار کن کوچکتر کن!! خیلی بزرگه!!
اگه همین باشه فکر کنم رو 300 خوب باشه!!

موفق باش
یه مقدار هم اسلایدر رو کوچکتر کن که زیاد اسکرول نخوره سایتت ، کاربر از اسکرول زیاد خوشش نمیاد
راستی بعضی از منو ها توی صفحه جدید باز میشه و این اصلا خوب نیست!! سایتت رفرش نمیشه تو سئو سایتت تاثیر منفی داره!!
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، anzal ، محمدسلیمانی
۳-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ صبح
ارسال: #3
(۲-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ صبح)anzal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تبریک سال نو

می خواستم نظر شما رو درباره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که با جوملا طراحی کردم بدونم. البته برای طراحی این سایت هزینه ای دریافت نکردم و در واقع برای مشتری نبوده اما می خوام بدونم مشکل خاصی چه در طراحی و چه در امکانات نمی بینید؟
همینطور می خواستم بدونم همچین سایتی رو اگه بخوام برای مشتری طراحی کنم چه قدر باید قیمت بزارم . چون الان 3 تا مشتری دارم که کار طراحیشون رو به من دادن میخوام یه وقت ازشون زیاد نگیرم .
لطفاً از مرورگر opera یا firefox استفاده کنید.

سلام بر شما دوست عزیز
به چند تا نکنه اساسی باید توجه کنی:
1- عرض صفحه سایت(width ) خیلیه(مشکل قالب داری دوست عزیز) البته این عرض به خاطر منوی سایتت هست که زیاد شده. از چه منویی استفاده میکنی؟ (ja-menu)اگر به اسکرول پایین صفحه نگاه کنی میبینی فضای سمت چپ سایتت فوق العاده زیاد میشه (مثلا وقتی منو مقالات را باز میکنی و میخوای زیر منو ها رو نگاه کنی عرض سایت خیلی زیاد میشه.(این یه مشکل اساسی هست حتما رفعش کن و یا از یک منوی دیگر استفاده کن)
2- فاصله ی بین مطالب باید بیشتر باشد تا مطلب خوانایی کاملی داشته باشد.دقت بفرمایید که اگر هر کدام از مطالب سایت شما دارای کادر باشند،زیبایی و خوانایی را در بر خواهد داشت.
3-ارتفاع اسلایدر سایت بسیار زیاد است
4-موقعیت های user3,8,9,10 فونت بسیار ریزی دارند.
5-هدر سایت گویای زیبایی و به عبارت دیگر شناسنامه سایت شماست(البته به تعبیری) سعی کنید روی هدرها فرصت بیشتری بگذارید
6- ترکیب رنگ خاکستری،سفید و مشکی را بکار گرفته اید و سعی کنید که از ترکیب رنگ های بیشتری استفاده نمایید.
7-در خصوص قیمت یک وب سایت : بستگی به نوع طراحی دارد و مدت زمان صرف شده برای سایت.
این سایت با این مواردی که ذکر شدند 100تومان خواهد بود.

موفق و پایدار باشید
امضاء امیررضا مرتضوی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط anzal ، Reza Ganji ، محمدسلیمانی
۳-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ صبح
ارسال: #4
سلام عیدتون مبارک
اگه میشه کد این قالب رو به ما هم بدین البته اگه به جوملا 1.5Joomla 1.5
میخوره
ممنون میشم
من الان خیلی وقته دنبال این میگردم
امضاء notius
مرجع تخصصی معماری و عمران آرک دانلود

جامعه مجازی معماری و عمران

تالار گفتمان تخصصی معماری و عمران آرک
۳-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ صبح
ارسال: #5
با تشکر از دوستان بابت راهنمایی ها
باید بگم برای حل این مشکلات دچار مشکل هستم، قبلا پست زدم و به نتیجه نرسیدم. شاید مهمترین مشکل فاصله کم مطالب باشه که نمیدونم چطور میتونم زیادش کنم و همینطور منوها. قبلا سعی کردم از یک نوع منوی دیگه استفاده کنم اما کل سایت به هم میریزه هرچقدر هم که تنظیماتش رو دستکاری کردم درست نشد.
در مورد باز شدن منو در صفحه جدید میشه توضیح بدید چطور تأثیر منفی روی سئو داره؟
zeolite2 یک قالب تجاریه و از سایت joomlart خریداری شده. میتونم بگم در زمان خودش و شاید هم حتی الان یکی از بهترین سایتهای راه اندازی فروشگاه اینترنتی باشه. ولی خب توصیه می کنم جوملا 1.5 رو دیگه باید فراموش کرد.
۳-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ صبح
ارسال: #6
برای حل مشکل فاصله بین مطالب در فایل layout.css این کد را پیدا کرده :
.article_column .contentpaneopen {
padding-left:10px;
padding-right:10px;
}
و بجای آن ، این کد را جایگزین کنید:
.article_column .contentpaneopen {
padding:10px 10px 50px 10px;
}
امضاء ehsansabet
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، محمدسلیمانی ، anzal
۳-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ صبح
ارسال: #7
فکر میکنم پایین سایت هم اسکرول افتاده و بهتره رفعش کنید البته با گوگل کروم تست کردم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط امیررضا مرتضوی ، محمدسلیمانی ، anzal
۳-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #8
با تشکر از آقای ثابت ، مشکل حل شد. در خصوص اسکرول هم باید بگم با opera و firefox مشکل نداره اما نمی دونم چرا روی کامپیوترم با IE9 سایت پایینش اسکرول میفته اما رو لپ تاپ با همون IE9 مشکل نداره.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان