پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: خطا در نصب قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

من یک قالب فارسی برای جوملا نصب کردم ولی با اخطار زیر مواجه شدم لطفا کمک بفرمایید

Site error: the file C:\xampp\htdocs\teachernet\templates\jm_rainbow\html\com_content\category\blog.p​hp requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator.
If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

در ضمن روی لوکال این اتفاق افتاد با نرم افزار xampp البته با نرم افزارهای دیگر مثل wampp و easy php هم انجام دادم همین اخطار را داد

لطفا کمک کنید

همانطور که در متن خطا ملاحظه می کنید قالب شما کد شده است و نیازمند نرم افزار (ionCube PHP Loader) می باشد.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
همینطور که جناب محرم پور فرمودند شما باید ioncube رو در wamp نصب داشته باشید

یک آموزش برای نصب این loader در ومپ براتون میزارم امیدوارم کارتون راه بیفته

یا علی
باسلام
من ومپ سرور رو روی سیستم نصب کردم وجوملای 2.5 رو کار میکنم
الان میخواهم یک فایل فشرده کنم وبعد به لوکال اپلود کنم ولینک ان رو به سایت بیزارم لطفا رهنمایم کنید ممنون ؟
(۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ عصر)matensarvari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
من ومپ سرور رو روی سیستم نصب کردم وجوملای 2.5 رو کار میکنم
الان میخواهم یک فایل فشرده کنم وبعد به لوکال اپلود کنم ولینک ان رو به سایت بیزارم لطفا رهنمایم کنید ممنون ؟

درود بر شما
لطفا سوال جدید را در تایپیک جداگانه مطرح کنید!
اگر منظور شما این است که در لوکال کار می کنید و می خواهید آن را با هاست منتقل کنید، باید از دیتابیس خود یک خروجی بگیرید و آنرا در دیتابیس هاست ایمپورت کنید و دایرکتوری جوملا را زیپ کرده و به هاست انتقال دهید و یعد در فایل کانفیگوریشن جوملا تنظیمات جدید را اعمال کنید. (انتقال از لوکال به هاست را جستجو کنید)

شاد باشید و شادی بخش دیگران
دوست عزیز pop3، لطفا مباحث رو در تاپیک مربوط ایجاد کنید، تاپیک از بخش " قالب های جوملا 2.5 " به " مباحث و مشکلات عمومی" انتقال پیدا کرد.

اقای matensarvari، به انجمن پارس جوم خوش اومدید، شما هم برای سوال جدید تاپیک جدید ایجاد کنید.
شما خیلی راحت می تونید این کار رو انجام بدید، به فرض در روت سایتتون در کنار فولدرهای دیگه یک فولدر به نام download ایجاد و در اون فایلتون با نام x.zip رو آپلود می کنید، حالا در مطلب اگه بخواید بهش لینک بدید به این صورت می شه:
download/x.zp
(۸-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ عصر)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز pop3، لطفا مباحث رو در تاپیک مربوط ایجاد کنید، تاپیک از بخش " قالب های جوملا 2.5 " به " مباحث و مشکلات عمومی" انتقال پیدا کرد.

اقای matensarvari، به انجمن پارس جوم خوش اومدید، شما هم برای سوال جدید تاپیک جدید ایجاد کنید.
شما خیلی راحت می تونید این کار رو انجام بدید، به فرض در روت سایتتون در کنار فولدرهای دیگه یک فولدر به نام download ایجاد و در اون فایلتون با نام x.zip رو آپلود می کنید، حالا در مطلب اگه بخواید بهش لینک بدید به این صورت می شه:
download/x.zp

بلی همین منظورم هست اگر بیشتر رهنمایم کنید من الان اونجا پولدر درست کردم وزایف هم انجا قرار دادم الان لینکش چی جوری تهیه کنم ؟
اگه از ادیتور پیشفرض جوملا استفاده میکنی، در قسمت پست مطلب یا ماژوب html دستی، در ادیتور ببینی یک آیکن به صورت زنجیر هست و کنارش همون زنجیر به صورت شکسته شده هست، که برای ایجاد لینک و از بین بردن لینک استفاده میشه، شما مثلا در انتها مطلبتون مینویسید"دانلود"، حالا اون رو انتخاب و بر روی عکس اون زنجیر کلیک می کنید تا بتونید آدرس بدید بهش، حالا پنجره ای که به صورت پاپ آپ باز شد در قسمت Link URL این رو تایپ می کنید:
کد:
download/x.zp
و insert رو میزنید و مطلب رو ذخیره می کنید.

در واقع شما در اینجا دارید آدرس دهی نسبی به روت انجا میدید، و اگه بعدا به هاست انتقال دادید مشکلی پیش نمیاد،
وقتی روی لینک کلیک کنید به این صورت در میاد:
http://localhost/download/x.zip
که در واقع مسیری هست که فایل قرار داره.
لینک درست است من میخواهم فایل هم خدم داشته باشم مثال الان من درهاستینگ یک فایل برای دانلود امده کردم ترتیب این لینک رو بیبین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواهم درلوکال هم این جوری لینک وفایل خودم تهیه وبعد بهمراه سایت به هاستینگ اپلود کنم ؟
خب روشی که گفتم برای همین بود، مگه نه از اول میگفتم به صورت http://localhost/download/x.zip لینک بدید، که در این صورت با انتقال به هاستینگ به مشکل بر می خورد، ولی از روش نسبی که گفتم، مثلا فایل شما به این صورت لینک می شه:

کد:
Saftwaer/zip%20faile.zip

که در واقع در کنار فولدرهای جوملا در فولدر Saftwaer و با نام zip faile.zip قرار داره.
لینک مرجع