پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سئوی بد جومولا نسبت به وردپرس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
من چند ساله که سایتهای مختلفی رو با جومولا راه انداختم و 6 ماهه که با یک سایت رقابت دارم و اون با ورد پرس هستش ولی سایت من با جومولا...
توی این مدت سایت اون رتبه الکساش 6000 شده ولی سایت من هنوز 61000 مونده و هر کاری هم برای معرفی به سایتهای جستجو و بهبود سئو هم بوده انجام دادم ولی بازم هیچ بهبودی نداشته...
به نظر من اون هیچ دستکاری توی سئوی سایتش انجام نداده ولی من توی لینکها و کلمات کلیدی و نصب افزونه ها و هر چیزی که ممکن بوده انجام دادم من میخوام که کمک کنید سئوی سایتم رو بهتر کنم دیگخ دارم نا امید میشم
سایت من:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این سایتی که بنده دیدم قابل رقابت نیست!

همین الان که من باز کردم اول ارور دیتابیس داد بعد که ریفرش کردم سایت رو بدون قالب باز میکنه!

خب معلومه دیگه!

سایتتون رو ببینید جوابتون رو میگیرید

یا علی
این مال افزونه ی sh404sefبود که روش نصب کردم جدیداً کلاً کارو خراب کرده الان بازم نگاه کنید
کلا سرعت خوبی نداره سایتتون!
خوب مشکل از هاسته یعنی سرعتشو بهتر کنم این مشکل ایندکس شدن حل میشه؟
نظر شما چیه باید چیکارش کرد؟
این مشکل فعال کردن sh404sef هم وجود داره من نمیدونم چرا بعضی وقتا تم سایت بالا نمیاد و بعضی وقتا میاد بالا و وقتی sh404sef رو غیر فعال میکنم این مشکلو نداره فک کنم کلاً sh404sef مشکل داره و خواستم حدف کنم جدف هم نمیشد و سعی کردم ازش استفاده کنم و برای برخی لینکها مثل عضویت و سرچ مشکل داشت که برای اونها غیر فعالش کردم ولی بازم با تم مشکل داره تنظیمات امنیتی اونو هم غیر فعال کردم شاید با sef جومولا مشکل داره
کلا مشکل ما ایرانی ها از اینجا شروع میشه که در سایتمون میخوایم از هر چیزی که معرفی شده استفاده کنیم!

بخاطر همین سرعت لود سایت میاد پایین، سایت باز نمیشه،...

همین کارهاتون باعث شده امتیاز سایتتون پایین بمونه!

یا علی
سلام
سایت رو دیدم سرعتش خوبه
به نظرم من از افزونه های سئو ساز استفاده نکن چرا که مطلق بودنشون واسه کار با فارسی مشخص نیست
سعی کنیم که از نوع کلید ها و کلمات خاص در جای به موقع استفاده کنیم
بنظر من ابتدا قالب سایتتون رو تغییر بدید کلا چشم رو میزنه و من خودم نمیتونم چنین صفحاتی رو نگاه کنم.البته این نظر منه.
یه قالب ساده و فرندلی و سبک استفاده کنید.
افزونه اضافی نصب نکنید
کتاب اموزش سئو رو هم از انجمن دانلود و مطالعه کنید.
برای سئو هم از تنظیمات خود جوملا استفاده کنید.
سئو در اصل ایده و روش استفاده شما از کلمات کلیدی هست.سئو جوملا کامله و شما باید بتونید ازش استفاده کنید.
جذب کاربر با اطلاعات و مطالب مفید مهمترین کاره شما اگر نتونید مطالب بصورت روزانه و مفید بدون کپی کردن از دیگر سایت ها منتشر کنید باز هم بازدید کمی خواهید داشت.
خیلی ممنون از راهنمای شما آره این افزونه sh404کلاً همه چیزو به هم میریزه
در مورد تم سایت نمیتونم تصمیم درستی بگیرم و همش در حال عوض کردن تم هستم هیچ وقت هم نتونستم یه تم خوب درست کنم
قالب ساده و فرندلی زیاد هست و میتونید استفاده کنید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع