پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل بعد از حدف قالب rt_missioncontrol
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت شما

من قالب مدیریت rt_missioncontrol
را دانلود کردم و نصب کردم چندین بار و اومدم همه رو پاک کنم و از
اول نصب کنم چون 4 بار ریخته شده بود که متاسفانه بعد از حذف الان دیگه نه
سایتم بالا میاد نه مدیریتم!

خواهشا میکنم کمک کنید
dehkadeh22.ir
خب دوست عزیز چه کاریه که چند بار نصب میکنید؟!

پیشنهاد میکنم اگر هنوز جوملا کار نیستید و دارید یاد میگیرید، روی لوکال کار کنید!

یک بار جوملا رو دوباره در ریشه سایتتون اکسترکت کنید و قبل از وارد شدن به سایت فولدر installation رو حذف کنید

ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر

قبل از هر کاری بک آپ فراموش نشه

یا علی
من سه ساله با جوملا کار میکنم!

دوست عزیز فکر کردم نصب نشده بود!

قبلا اکسترکت کرده بودم اما نشد!
نگران نباشيد احتمالا مشكل خاصي براي سايتتون پيش نيومده , من قبلا اين قالب رو معرفي كردم و ازش استفاده كردم ...

همراه اين قالب يكسري ماژول و پلاگين هم نصب ميشه ؛ مثل ماژول آمارگيري ؛ الان كه شما قالب رو حذف كرديد اون افزونه هاي وابسته رو حذف نكرديد ، كافيه از سي پنل بريد و اينها رو حذف كنيد تا سايتتون بالا بياد ...

توجه : يكبار همين قالب رو توي لوكال روي جوملاي صفركيلومتر نصب كنيد تا ببينيد چه ماژول و پلاگيني نصب ميشه , توي سايت اصليتون اشتباهي چيزي رو پاك نكنيد .

انشالله مشكلتون حل بشه
الان میفرمایید چی کار کنم؟
مطالب بالا رو يه بار بخون ، چك كن چه نصب شده ، به كنترل پنلت كه دسترسي داري ، اونها رو حذف كن Ok

مواظب باش اشتباهي چيزي رو حذف نكني Stop

توي بسته قالب رو ببيني بجز قالب چندتا ماژول و پلاگين هست ، مشخصه ...
فکر میکنم مدیریت سایتشون هم باز نشه!

باید از phpmyadmin وارد جداول افزونه هاتون بشید و پلاگین های نصب شده رو غیر فعال کنید

به این صورت که enable که روی 1 قرار داره رو 0 کنید

یا علی
بله درسته باز نميشه چون اين قالب چندتا افزونه هم روي مديريت و هم قسمت كاربري نصب ميكنه ، حالا يا از ديتابيس يا از اف تي پي ، اينها رو بايد غيرفعال كنند
لینک مرجع