پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تغییر بکگراند سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

ديروز براي بكگراند سايتم كه چيزي براش تعريف نشده بود و سفيد بود يه عكس انداختم ولي اين عكس در ويرايش متن قسمت مديريت سايت هم ديده ميشه و وقتي ميخوام مطلبي رو ارسال كنم براي تايپ چيزي ديده نميشه چون عكس تيره هست.

نام ويرايشگر Jce 1.5.7
ورژن جوملا 1.5
را حل اين مشكل چي هست؟

با تشكر
كسي نيست راهنمائي كنه؟
خوب من فکر میکنم اشتباه انجام دادید و بهتره ادرس سایتتون رو قرار دهید و تصویر یا رنگی که میخواهید بکگراند سایتتون باشه هم قرار دهید.
تغییرات رو برگردونید تا در صورت امکان دوستان کدها رو برای شما ویرایش کنند و قرار دهند.
با راهنمائي دوستان عكس رو با كد زير در سايت قرار دادم ولي طبق عكس پيوست اون عكس در ويرايشگر متن هم مياد
ممنون ميشم كمك كنيد

کد php:
body
{

margin0 auto;

padding0;

background-imageurl(../images/0813.jpg);

background-color#FFFFFF;

[تصویر:  g81_11111.jpg]

آدرس سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالبه که منهم این مشکل رو داشتم ویرایشگر رو عوض کردم مشکل برطرف شد
این مشکل بین قالب و ویرایشگره !!!
لطفا از عناوین مناسب و مرتبط برای تاپیک خود استفاده نمایید

لطفا راهنمائي كنيد >>> تغییر بکگراند سایت
البته بد نیست ادیتور رو هم تغییر بدید.
فکر میکنم میشه بکگران ادیتور رو تغییر داد ولی باید به مدیریت سایت دسترسی داشت.
من فکر میکنم شما ادیتور آرت آف ادیتور رو نصب و تست کنید.اگر رفع شد که بهتر چون امکانات جالبی هم داره.
اگر وقت شد که بعید میدونم وقت کنم براتون بررسی میکنم.شاید از مدیران و دوستان هم کسی وقت کنه براتون بررسی کنه.
مشکل اصلی اینه که ادیتور الان بکگراندش رو از بادی میگیره.
با تشكر
اگر امكان داره لينك دانلود ادیتور آرت آف ادیتور رو برا تست قرار بديد.

با تشكر
لینک دانلود ادیتور پیشرفته Artof Editor سازگار با جوملا 1.5 و 1.6: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ عصر)zard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک دانلود ادیتور پیشرفته Artof Editor سازگار با جوملا 1.5 و 1.6: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشكر
با اين اديتور مشكل حل شد
لینک مرجع