پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در باز شدن تمامی مطالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امروز متوجه شدم تمامی مطالبی که در سایت هستند موقع باز شدن ایراد دارند. این ایراد فکر میکنم کمتر از یک هفته باشه پیش اومده. چون اخرین بار مطلب اپلود شده و مشکلی هم نبوده . هیچ ماژول و کامپوننتی هم نصب نکردیم که احتمال بدیم بخاطر نصب یک ماژول این اتفاق افتاده.
ارور 404 notfound میزنه.
لطفا یک سری بزنید به این آدرس و روی یکی از لینک ها کلیک کنید تا ارور را خودتون ببینید و راهنمایی کنید این خطا به خاطر چی پیش اومده و برای رفعش باید چه کار کنم؟ آیا هاست اومده تغییری در تنظیماتش داده؟
خلاصه منتظر راهنماییتون هستم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوملا 1.5 در حال استفاده است.
درود بر شما
آیا در قسما تنظیمات کلی "تنظیمات SEO" گزینه "استفاده از mod_rewrite" را فعال کرده اید! اگر اینگونه است باید فایل htaccess.txt را به htaccess. تغییر نام دهید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
مشکل سایت حل شد. فایل htaccess روی هاست نبود. فایل htaccess.txt را به htaccess تغییر نام دادم درست شد. به نظرتون چرا این مشکل پیش اومده؟ قبلا با همین فایل داشته کار میکرده؟ چی شده که الان نیازمند فایل htacess شده؟
لینک مرجع