پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اسلایدشو مطالب ویژه با تصاویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ماژول اسلایدری می خوام مثل این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتی اگه تجاری باشه . می خوام تمام صفحه رو پر کنه و با پیکسل مشخص نشه
Joomla 2.5 فرامش کردم بگم جوملا 2.5 باشه لطفا
درود بر شما
ماژولی که آدرس داده اید mod_yt_content_slideshowii نام دارد، اما شما می توانید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم که مشابه آن است استفاده کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
الان هم از mod_yt_content_slideshowii استفاده کردم ولی بعضی مواقع عکس های بزرگ رو فقط به صورت یه خط باریک نشون میده و تا رفرش نکنیم درست نمیشه . اون تب ساز رو هم که معرفی کردید نصب کردم سایت بالا نیومد و ارور داد
اینجا رو ببینید لطفا : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهتره تصاویرتون و برای سایت بهینه کنید تا هم سرعت سایت بهتر بشه هم مشکل رفع بشه
اموزش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته فقط نظر شخصی منه: در صفحه اول سایت از سه اسلایدشو استفاده کردید که در رنکینگ سایت تاثیر داره
و ساعت فلشی که سمت چپ استفاده کردید هم همینطور ضمن اینکه باعث میشه سایت با موبایل باز نشه و اسلایدر اخبار هم وقتی صفحه واید میشه گوشش خالی و سفید میشه.
دوستان من تمام این مطالب رو می دونم و قبلا به صاحب سایت گوشزد کردم ولی خب اصرار دارند که این المانها تو سایتشون باشه.
از ماژول LOF MODULE SLIDSHOW هم استفاده کردم که کلا سایت رو از کار انداخت.
لینک مرجع