پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: طریقه اندیکس در گوگل به چه صورت هست
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ؛ وقت بخیر

من می خواستم مثل تصویر ضمیمه زیر اینطور در گوگل اندیکس بشم
باید چیکار کنم
لطفا راهنمایی می کنید
یک روی عنوان صفحه اصلی سایت خود پایدار باشید .
تعداد لینک های اصلی سایت شما باید بازدید زیادی داشته باشند .
سه پس از چند هفته چنانچه عنوان صفحه اصلی سایت شما و همچنین تعدادی لینک اصلی که بازدید زیادی دارند به این صورت به صورت خودکار در گوگل قابل مشاهده می شود .
شما میتونید در تنظیمات مربوط به دامنه که در googlr webmaster تعریف کردید این کار رو بکنید!

یا علی
(۲۸-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ صبح)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما میتونید در تنظیمات مربوط به دامنه که در googlr webmaster تعریف کردید این کار رو بکنید!

یا علی

میشه بیشتر توضیح بدید آقا سعید
ممنونم
چند روز پیش داشتم در این مورد مطلبی رو میخوندم، فکر میکنم توسط sitelink بود

یا علی
ایول خودم ندیده بودم Rose
بعد از مشکلی که برای دامنه دات کام پیش اومد و لینک هامون در گوگل با مشکل مواجه شد مدتی گذشت تا دوباره اینطوری در نتایج جستجو ظاهر بشه و قبلش اینگونه بود
درکل سایت های پر بازدید رو گوگل خودش در نتایج اینگونه نمایش میده و ما هم کار خاصی نکردیم.رو این قضیه هم کار نکردم شاید ترفندهایی هم داشته باشه.
(۲۸-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ صبح)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روز پیش داشتم در این مورد مطلبی رو میخوندم، فکر میکنم توسط sitelink بود

یا علی

انگلیسی هست؟؟
ترجمه شده اش نیست
خیر انگلیسی بود
لینک مرجع