پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در اشتراک گذاری مطالب در فیسبــــوق
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من پلاگینی نصب کردم که وظیفه اشتراک گذاری رو در شبکه های اجتماعی به عهده داره اما مشکل بزرگ این پلاگین این هست که عکس مرتبط با مطلب رو نمیاره و بجاش یک عکس دیگه میاره البته من الان تو خوده فیسبوق هم آدرس مطلب مورده نظر دادم باز هم عکس یک مطلب دیگه رو میاره بجاش،فکر میکنین مشکل کجاست و آیا قابل حل هست یا نه
آدرس سایت هم اینه اگر خودتون امتحان کنید بهتر متوجه میشید،تو قسمت اشتراک گذاری مطالب برید و روی اشتراک گذاری کلیک کنید میبینید که عکس یک مطلب دیگه رو میاره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید مشکل از افزونه نباشه ؛ من وقتی دستی یه مطلب رو تو فیس-بوک منتشر میکنم ؛ اول میاد صفحه رو چک میکنه و هرچندتا عکس داره رو نمایش میده ، مثلا ً میگه 10 تا عکس کدومش رو میخای بندانگشتی باشه یا اصلا عکس نباشه ...
شاید مورد از فیس باشه
فکر نمیکنم مشکل از فیسبوق باشه،تو یکی از سایت ها هم دیدم این پلاگین رو وقتی روش کلیک کردم دیدم این مشکل هم باز وجود داره
شما چه پلاگینی پیشنهاد دارید که درست کار کنه برای اشتراک گذاری ؟
من از پلاگین استفاده نکردم دستی میزارم تو صفحه ./. باید چک کنم
کسی نبود کمک کنه به من ؟
مشکل من حل شد
یک پلاگین خوب پیدا کردم،دوستان که به هر دری زدند دردی دوا نشد
من لینک پلاگین رو میدم که دیگه کسی در به در نشه مثل من
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع