پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین مطالب مرتبط با پستها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[attachment=958]
[تصویر:  erelated_news_1.jpg]سلام و درود
توسط این پلاگین میتوانید مقالات مربوط و مرتبط با مقالات سایت خود را به زیبایی نمایش دهید.دارای تنظیمات کاملی نیز میباشد و میتوانید بر اساس آخرین مطالب،آخرین تغییرات یا ویرایش،رندوم و... مطالب مرتبط را نمایش دهید.
میتوانید دمو این افزونه را پایین مطالب همین سایت مشاهده کنید و روش کار آن را به خوبی دریابید.
ترجمه شده توسط :سجاد ابراهیمی
یاداور می شود که این پلاگین را از بخش پلاگینهای ترجمه نشده همین سایت دانلود کردایم سپس شروع به فارسی سازی ان نمودایم
فایل به غیر از ترجمه راست چین و بهینه شده است

سلام و درود
از لطف شما سپاسگذاريم ولي اگر افزونه اي مي خواهيد براي كاربران قرار دهيد مي بايست آن را در انجمن و در پيوست قرار دهيد.براي تبليغات سايت خود از امكانات امضاء استفاده كنيد.ارسال خود را ويرايش و فايل را در پيوست قرار دهيد.
(۱۲-۲-۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ عصر)سجاد ابراهیمی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توسط این پلاگین میتوانید مقالات مربوط و مرتبط با مقالات سایت خود را به زیبایی نمایش دهید.دارای تنظیمات کاملی نیز میباشد و میتوانید بر اساس آخرین مطالب،آخرین تغییرات یا ویرایش،رندوم و... مطالب مرتبط را نمایش دهید.
میتوانید دمو این افزونه را پایین مطالب همین سایت مشاهده کنید و روش کار آن را به خوبی دریابید.
یاداور می شود که این پلاگین را از بخش پلاگینهای ترجمه نشده همین سایت دانلود کردایم سپس شروع به فارسی سازی ان نمودایم

سپاسگزارم
فقط TAGS: را جا گذاشتید که البته در فایل زبان نیست باید فایل elite_related_news.php را باز کنید و انرا ترجمه فرمائید
ممنون
نصب کردم
جناب ابراهیمی لطفا برای پلاگین هایی که میذارید،دمو جدا هم در نظر بگیرید
(۱۳-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ عصر)samansam1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب ابراهیمی لطفا برای پلاگین هایی که میذارید،دمو جدا هم در نظر بگیرید

سلام دوست عزیز
ممنون از توجه تون می تونید دمو رو از سایت بنده ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی جالبه سازنده این افزونه با نام کاربری جعلی به خودش رای داده بود و به همین دلیل افزونه هاش فعلا از جوملا حذف شده.
تاپیک افزونه ترجمه نشده در انجمن :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته سایت دمو حذف شده
(۵-۶-۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ صبح)amin555 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۲-۲-۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ عصر)سجاد ابراهیمی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاسگزارم
فقط TAGS: را جا گذاشتید که البته در فایل زبان نیست باید فایل elite_related_news.php را باز کنید و انرا ترجمه فرمائید
ممنون
نصب کردم
این اسم رو من ندیدم تو این فایل اگر خود شما ترجمش کردید همون فایلش رو بدید به من و بفرمایید تو کدوم پوشه اپلود کنم
لینک مرجع