پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چیکار کنم این لوگوی جوملا از رو تب مرورگر پاک بشه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
چیکار کنم این لوگوی جوملا از رو تب مرورگر پاک بشه؟
حتی اون favicon.ico رو هم از تو قالب پاک کردم و حتی تغییرش دادم اما هیچ اثری نداشت و هنو favicon.ico جولا هستش!!!!!!!!!
چیکار کنم؟
1-نگاه کنید من قبلا این مشکل رو داشتم اگر از قالبی استفاده می کنید که نیاز به نصب نت فریم ورک دارد احتمالا باید بروید به پلاگین نت فریم ورک و از اونجا آیکن رو تغیر بدید .

2- خوب می دونم که می دونی این قضیه مربوط به کش هم میشه ولی همچنان که تو مرورگر و صفحه مورد نظر هستید کلید F5 رو برای چند لحضه بفشارید .

ان شاالله که مشکل برطرف خواهد شد .
طبق فرمایش شما عمل کردم اما نشد.
تو پلاگینا هم گشتم نبود.
دیگه چیزی به ذهنتون نمیرسه؟
بنده هم فک میکنم مربوط به کش باشه
دمو قرار بدید تا بررسی کنیم
دورد
من هم خودم با این مشکل دست و پنجه نرم کردم.
مشکل خاصی نداره.شما کش مرورگر رو که پاک کنید و چند بار کلید
F5
رو که بفشارید. در اکثر اوقات مشکل برطرف میشه
ولی شما دمو قرار یدید اگه مشکلی باشه خب مشخص میشه
با سلام همونطور که دوستان گفتند بعد از خذف favicon.ico از پوشه قالب مورد استفاده و با خالی کردن کش مشکل حل میشه.
اما گاهی خود قالب بخصوص قالب های جدید کش جدا گانه دارند که باید اونم خالی بشه
کش خود جوملا رو هم خالی کنید اگر نشد
ctrl+shift+delete را بفشارید مرورگر را خالی کنید.
با این سایت میتونی fravicon بسازی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه راه ساده هست
روی سیستم سه تا مرورگر اصلی رو نصب کنید تا همیشه به یکیشون متکی نباشید و مشکل کش هم واستون بوجود نیاد
دوست عزیز همونطور که بقیه گفتند کش مرورگرها رو که پاک کنید ، کش DNS خودتون رو هم فلاش کنید ....

با دستور ipconfig /flushdns توی CMD یا پرمت dos ویندوز کش DNS فلاش میشه و مشکلتون حل میشه
لینک مرجع