پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: هک شدم!کمکم کنید لطفا!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
میدونم شاید بگید ای بابا....
اما تقصیر من نیس!من یه سایت برا یه شرکت نصب کردم!سایتشون رو دستکاری کردن بعدش هک شد!بعد 2ماه!!!اومدن میگن ما اطلاعاتمونو میخوایم!!
هاست های ایرانی ام که اصا بک آپ نمیگیرن!!حالا هاست ما گفت 2ماه گذشته ندارمش!
الان راهی هست؟اساتید لطفا راهنمایی کنند!از دیتابیس یا sql چیزی در میاد بدرد بخور؟چکار کنم؟
آدرس سایت لطفا !
بستگی داره سایت رو دیفیس کرده باشن یا فقط ایندکس رو تغییر داده باشند.
stmclinic.ir
وارد آدرس که بشین یه سری بخش داره که هر کدوم یک ساب دامین هستن!اونها هک شدن!
شما میتونی جداول محتوا را اکسپورت کنی و در سایت جدیدی استفاده کنی content_# ، cotegory_#
(۲۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ صبح)soldooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما میتونی جداول محتوا را اکسپورت کنی و در سایت جدیدی استفاده کنی content_# ، cotegory_#

از phpadminمنظورتونه؟بعد تو سایت جدید جایگزین کنم؟
بنظرم فایل های ایندکس قالب جایگزین شدند و شما اگر قالب رو ارید فایل ایندکس قالب (index.php) قالب رو جایگزین و تست کنید.
معمولا فایل ایندکس قالب را تغییر میدهند شما اگر فایل ایندکس قالب را جایگذاری کنید درست میشود
پارس جوم هاست به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه بک آپ میگیره از سایتها که این مشکلات بوجود نیاد ( تبلیغ )
(۲۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرم فایل های ایندکس قالب جایگزین شدند و شما اگر قالب رو ارید فایل ایندکس قالب (index.php) قالب رو جایگزین و تست کنید.

ممنون از راهنماییتون
اینا نامردی کردن/فایل ایندکس بود!یه html گذاشتن که اصلا حواسم به اون نبود!به ترتیب اولویت اول htm load mishe!پاکش کردم درست شد!الان امنیت رو چظوری ببرم بالا!از کجا بفهمم چجوری هک شده که راهشو ببندم؟
ابتدا یوزر و پسوردها تون رو تغییر بدید
میتونید مسیر پوشه ادمینیستریتور رو تغییر بدید با با افزونه های تغییر مسیری مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای امنیت جوملا هم میتونید جی هک گارد و ار اس فایروال استفاده کنید
البته شانس آوردید که فقط ایندکس رو هک کردن و خواستن بهتون یاداوری کنن که امنیت رو هم راعایت کنید
به نظر بنده شما سطوح دسترسی فایل ها و پوشه ها رو درست ست کنید مشکل خاصی نداشته باشید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع