پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست text scroll
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام من به یک ماژول text scroll که فقط برای متن باشه و حجم زیادی نگیره نیاز دارم .
با تشکر
ماژول هاي زيادي است و ميتونيد ماژول اسكرول الماس را در وب جستجو كنيد البته به صورت افقي اسكرول ميكند!
با سلام
در ويكي جومفا يك سري بزنيد آقاي علوي نيك يك ماژول خام براي ساخت ماژول ساخته است كه به صورت پيشفرض متن helo world يا سلام جهان را نمايش مي دهد. روش ويرايش اين ماژول را هم توضيح داده است. وارد فايل ترجمه اين ماژول شويد و متن ترجمه را مطابق نياز خود اصلاح كنيد. براي اين كار يك اسكرول با ماركوي در فرونت پيج بسازيد بسته به نياز تان افقي يا عمودي سپس متن ساخته شده را داخل اين فايل كپي كنيد.
من امتحان كردم خوب جواب ميده
البته اگر مي خواهيد ماژول حركت متن را به صورت آماده داشته باشيد.
به اين آدرس مراجعه كنيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اینم هست ببین به دردت میخوره.
دوستان ممنون از نظرات شما .اما من چیزی که می خوام برای جوملا 1.6 است و در ضمن هیچ دوم از این ها کار نکرد و همچنین ترجیحا ترجمه نشده باشد .با تشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لينك هاي بالا را ببينيد.اولي لينك معرفي و دومي دمو است.البته با فلش ساخته شده است ولي زيباست.
لینک مرجع