پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد خروجی گرفتن از سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من یه سایت فروش مقاله دانشجویی دارم که مقاله هام رو تویه یه کامپوننت می ذارم برای همین مطالبم تویه rss سایتم نمیاد
افزونه ای هست که براش تعریف کنم از این کامپوننت خروجی بگیره تا مطالبی که تویه کامپوننت فروش فایل می ذارم بیاد تویه ار اس اس
می خوام از خروجی سایت برای اشتراک گذاری خودکار مطالب تویه سایت های اجتماعی استفاده کنم
اگه راه دیگه هم به نظرتون می رسه لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
اینم آدرس سایتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نمی دونه باید چی کار کنم ؟
مثل این که از کامپوننت ZJ FileSeller استفاده می کنید ؟ درسته ؟
توی تنظیمات خود کامپوننت نداشت؟
به نظر من توی تنظیمات خود کامپننت باید داشته باشه، اگر نداشته باشه، کارت تقریبا محال می شه، چون وقتی خود کامپوننت خروجی تهیه نکنه، چیز دیگه نمی تونه براش خروجی تهیه کنه. این کامپوننت تجاری هستش، باید بگردی و یک پلاگین مناسب برای انجام این کار پیدا کنی. من داخل سایت خود JoomSeller جستجو کردم، اما پلاگینی موجود نبود(حتی فروشی) و صحبتی هم در این رابطه در سایت و معرفی کامپوننت نکرده بودند.
از طرفی این کامپوننت یک کامپوننت ارائه محصول هست، فکر نمی کنم استاندارد نوشتن یک برنامه ارائه محصولات ایجاد یک خروجی سایت، مثل سایت های خبری باشد. خروجی سایت عموما ً برای استفاده سایت های خبری، وبلاگ ها و ... کاربرد دارد. ساده ترین راه حل این است که یک پستی در صفحه اول اختصاص دهید به این که چندین مقاله مورد نظرتون رو در اونجا معرفی کنید (پستی که با خود جوملا ایجاد کنید،) و هر هفته یک بار یا مدت دلخواه پست جدیدی را جایگزینش کنید.
شاید ارزانترین، سریعترین راه رسیدن به هدف فعلی تان این باشد.
ممنون دوست عزیز
با یکی از برنامه نویسان هماهنگ کردم برام درستش کرد . الان می تونم از همین کامپوننت خروجی بگیرم
باز هم متشکر
لینک مرجع