پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عدم امکان آپلود عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در سایت ما طبق عکسی که می بینید

[تصویر:  khata-image.jpg]
موقع آپلود عکس این خطا را می دهد
با اینکه ماژول
show top news
را در قسمت مدیریت نصب و حذف جوملا
حذف کردم هنوز این خطا باقی است
با تشکر قبلی
لطفا یه بار دیگه عکس رو بذارید
در سایت ما طبق عکسی که می بینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  khata-image.jpg]
موقع آپلود عکس این خطا را می دهد
با اینکه ماژول
show top news
را در قسمت مدیریت نصب و حذف جوملا
حذف کردم هنوز این خطا باقی است
با تشکر قبلی
از داخل بسته جوملا قسمت administratoor رو جایگزین کن.
حتما قبلش بکاپ بگیر.
برای اپلود عکس هم میتونید از برنامه های ftp استفاده کنید.
administratoor رو جایگزین کردم باز هم درست نشد
فعلا با افتی پی آپلود می کنم اما کاربرای معمولی سایت که می خوان مطلب وارد کنند افتی پی بلد نیستند.
اگر ممکنه راه حلی ارائه کنید
ممنون
دوست عزیز بهتر دسترسی ها رو چک کنید
فک میکنم این ارور میگه اجازه دسترسی به پوشه مدیا وجود نداره
منظورتون دقیقا کدام پوشه است؟
مسئله دسترسی به پوشه خاصی نیست، البته که در کل مسئله دسترسی به پوشه images باید باشه، اگر اشتباه می گم دوستان من رو تصحیح کنند.

طبق تابع موجود در فایل Media.php در خط 167
کد php:
        if (is_dir($dir)) {

$d dir($dir); 
می بینیم که یک دایرکتوری فعال رو تعریف کرده و در داخل متغیر $dir قرار داده و از آن در متغیر $d استفاده می کند. خوب من فکر می کنم مشکلی در قرار دادن این دایرکتوری فعال، در مرحله اول تابع، می باشد، یعنی برنامه Php که همان مدیا آپلودر جوملا باشد، اجازه دسترسی به فولدر پیش فرض، یعنی images را ندارد، که احتمالاً اجازه دسترسی به هیچ یک از فولدر های زیر مجموعه را ندارد.

از داخل Cpanel (اگر استفاده می کنید)، اجازه های دسترسی را بررسی کرده و تغییر دهید. برای تعیین سطوح دسترسی می توانید در همین انجمن هم یک جستجو انجام بدهید و آموزش های لازم را دریافت کنید.
از شما ممنونم
مشکل من این بود که با filezilla می خواستم سطوح دسترسی رو تغییر بدم و قبول نمی کرد
طبق راهنمایی شما از داخل Cpanel سطح دسترسی فولدر
/images/showtopnews_thumbs
رو 755 قرار دادم و مشکل حل شد

ضمنا مشابه همین مشکل رو در یک سایتی که بجای Cpanel
تحت directadmin بود داشتم که از هیچ طریق سطح دسترسی فولدر رو نمیتونستم تغییر بدم
سلام
از CuteFTP Professional استفاده کنید
اینم اموزشش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع