پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل کار نکردمن قالب با اکسپلورر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سایت با اکسپلورر خیلی بد کار می کرد قالب جدید زدم خوب کار کرد ولی نمی دونم چرا دوباره امروز با اکسپلورر قالب بالا نمیاد و فقط ماژولها رو نشون میده اون هم در موقعیت های به هم ریخته!
تمام ماژول ها رو هم غیر فعال کردم ولی باز هیچ کدوم از عکس های قالب رو نشون نداد
در ضمن صفحه حذف افزونه ها(مدیریت) هم باز نمیشه . تو رو خدا کمکم کنید
آدرس سایت: Http//deztoday.ir Joomla 2.5
با درودهای فراوان
حداقل تا اینکه مشکل رو حل میکنید یه افزونه ایی هست که تشخیص میده مرورگر کاربرچیه و برا اساس اون نوع مرورگر میتونید اخطار بدید
مثلا با اکسپلورر وار این وب بشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۹-۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ صبح)Zhyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درودهای فراوان
حداقل تا اینکه مشکل رو حل میکنید یه افزونه ایی هست که تشخیص میده مرورگر کاربرچیه و برا اساس اون نوع مرورگر میتونید اخطار بدید
مثلا با اکسپلورر وار این وب بشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون . این پلاگین رو نصب کردم .
ولی ممکنه یه نگاه بندازید ببینید این سایت چه مر.گشه؟
شما مطالب رو از صفحات سایت های دیگه کپی کردید ؟
اگر اینکار رو کردید یکی از دلایلش میتونه این باشه و اگر این کار رو انجام ندادید قالب باید برای اینترنت اکسپلورر بهینه شود
دوست عزیز
این پلاگین هم فعال شده رو بتون
اما افتاده اون ته ته
ببینید از کی وبتون اینجوری شده
فک کنید ببینید آخرین کارهای که انجام دادید چی بود
اگه ماژولی پلاگینی چیزی نصب کردید غیر فعال کنید شاید حساسیت به چیز خاصی باشه
ممنون دوستان . نمی دونم چش شده بود ولی تمام ماژولهایی رو که غیر فعال کرده بودم کلا حذف کردم درست شد
لینک مرجع