پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست نحوه ایجاد سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چطور با جوملا میتونم یه همچین سایتی راه اندازی کنم؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوملا از این بهترش رو داره اما خوب هاش تجاری هستند.در انجمن افزونه های املاک معرفی شده اند.
اونایی که معرفی شدن گویا فارسی رو پشتیبانی نمیکنن؟؟؟
برای ایجاد امکان ایجاد جستجو کامپوننتی وجود داره؟چون من در سایتم میخوام امکان جستجو اسامی رو بزارم. یه چیزی مثل کتاب اول..........
چرا از همینی که پارسجوم ترجمه کرده استفاده نمیکنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته خوب دوستان افزونه رایگان میخواهند.
با کامپوننت های دایرکتوری میتونید دسته بندی های دلخواه رو ایجاد کنید و با استفاده از ماژول سرچشون امکان جستجو در بین دایرکتوری ها رو ایجاد کنید
zoo یکی از این کامپوننت ها است
دقییقا
یعنی با k2 میتونم کار کنم؟
بعد با zoo سرچ بزارم؟؟
zoo خودش ماژول سرچ داره و کا2 هم داره و از هر افزونه استفاده کردید باید ماژول سرچش هم با افزونه سازگار باشه.
zoo خودش ماژول سرچ داره و کا2 هم داره و از هر افزونه استفاده کردید باید ماژول سرچش هم با افزونه سازگار باشه.

چه افزونه هایی با هم سازگارند؟؟
مواد لازم رو برام لینکش رو میزارید؟؟؟؟
کامپوننت zoo فارسی شده رو توی انجمن پیدا کردم ولی لینکش کار نمی کنه؟؟؟؟
من میخوام اطلاعات سایت رو بر اساس منطقه ی شهری دسته بندی کنه و بر همون اساس هم سرچ کنه و اطلاعات رو نشون بده
فقط بر اساس استان - شهر - منطقه سرچ کنه و اطلاعاتش رو نشون بده همین
مثلا اگر کسی تهران رو انتخاب کرد شهرهای تهران و بعد مناطق را بتونه انتخاب کنه و اطلاعات کامل اون منطقه رو نشون بده
لینک مرجع