پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در نمایش لیست مجموعه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جوملای Joomla 2.5

همان‌طور که در لینک زیر ملاحظه می‌کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در نمایش لیست مجموعه، تاریخ ایجاد و نام نویسنده برای مطالب عمومی نشان داده می‌شود ولی در مورد مطالب خصوصی سایت،‌ تاریخ ایجاد و نام نویسنده نشان داده نمی‌شود.

برای رفع این مشکل و نمایش تاریخ ایجاد و نام نویسنده در مورد مطالب خصوصی سایت باید چه کار کنم؟
در قسمت "گزینه های مطلب" میتوانید تنظیمات لازم را اعمال کنید
اگه مسئله به این سادگی بود که در انجمن مطرح نمی‌کردم! علیرغم اون تنظیمات هم موارد مورد نظر نشون داده نمیشن!
در مدیریت منو مطالب رو انتخاب کنید و در قسمت مدیریت مطالب روی آیکن انتخاب ها کلیک کنید و تنظیمات اونجا رو هم ست کنید ببینید باز مشکل پابرجاست یا خیر.
در «انتخابها» فقط لینک نویسنده، تاریخ ویرایش، تاریخ انتشار، نمایش امتیاز،‌ نمایش عنوان مطلب با ادامه مطلب و نمایش بازدید مخفی هستند.
یه چیزی! در گزینه‌های مدیریت مطالب جوملای Joomla 2.5 بخشی هست به نام ویرایش قالب و گزینه «تصاویر و لینک‌‌های بخش کاربری» در آن روی خیر است. ممکنه مشکل به خاطر همین باشه؟
باید همه موارد رو تست کنید
همه را تست کردم. فکر کنم در جوملای Joomla 2.5 تنظیمات بنیادی هسته به گونه‌ای است که در فهرست مجموعه‌ها، اطلاعات مربوط به مطالب مخصوص اعضای سایت نظیر تاریخ ایجاد و نام نویسنده رو نشون نمیده. در یک سایت دیگه که با جوملای 2.5 درست کردم با چنین مشکلی روبه‌رو هستم.
لینک مرجع