پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: جلوگیری از ثبت نام اسپم ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یکی دو روزی هست که اسپم ها مرتبا با نام های مختلف در وب سایت شروع کردند به ثبت نام. در فرم ثبت نام باید یک چیزی مثل یک سوال امنیتی فارسی قرار بدم. آیا ماژول یا پلاگینی برای این موضوع هست؟
پلاگین OSOL را نصب کردم اما هیچ تغییری در فرم حاصل نشد و هیچ گزینه ای در فرم ثبت نام اضافه نشد. چطور میتونم یک سوال امنیتی در فرم ثبت نام وارد کنم؟
از ماژول های ورودی که کپچا دارند استفاده کنید و کد ریکپچا هم از سایت کپچا گوکل برای سایتتون بگیرید.
میتونید شرط فعال سازی کاربری رو فعال سازی از طریق ایمیل هم بزارید چون اسپمرها معمولا با این روش نمیتونند در سایت شما ثبت نام کنند.
در انجمن انواع ماژول های ورود و کپچا معرفی شده است و متاسفانه نسخه جوملا ی خودتون رو نگفتید تا جستجو کنم و ماژول معرفی کنم ولی خودتون بگردید پیدا میکنید.
از ماژول BT Login استفاده کنید ! اگر برای جوملا 2.5 میخواهید چون کپچا هم ساپورت میکنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن تشکر. بله شرمنده فراموشم شد بگم جوملا 1.5 استفاده میکنم. جستجو کردم اما چیزی پیدا نکردم. نمیدونم چه عبارتی را باید جستجو کنم. اگر میشه یکی دو نمونه ماژول فارسی در این مورد معرفی کنید ممنون میشم.
از OSOLCaptcha استفاده کنید و تست کنید.این پلاگین کپچا رو به فرم ثبت نام شما و سایر قسمت ها اضافه میکند :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این را قبلا نصب کردم متاسفانه کار نمیکنه. یعنی چیزی به فرم ثبت نام افزوده نمیشه. نمیدونم دلیلش چیه.
ماژول یا پلاگین دیگری سراغ ندارید؟ مثلا من برای مای بی بی این مشکل را داشتم یک پلاگین نصب کردم که یک سری سوال که خودم تعریف میکنم در فرم ثبت نام ظاهر میشه و دیگه نه ربات میتونه ثبت نام کنه و نه آدمای بیکار روسی و ...
من همین الان تست کردم و به درستی کار میکند فقط باید ترجمه شود یا برخی کلمات که نیاز است را ترجمه کرد.برای کار کردن هم نیاز به کار خاصی نیست.نسخه فارسیش رو الان تو انجمن دیدم و بد نیست اون رو نصب کنید :

متاسفانه کار نمیکنه. دلیلش را نمیدونم چیه.
میشه لطف کنید در یکی از موارد زیر را هنمایی کنید؟
1- یک ماژول ورود اگر سراغ دارید بگید تا نصب کنم؟ که سوال امنیتی هم توش باشه؟
2- چطور میتونم عبارت ثبت نام کاربری جدید را در فرم ورود به سایت حذف کنم یا ویرایش کنم؟ میخام لینکش را تغییر بدم که وارد انجمن بشه و اونجا ثبت نام کنه چون اونجا سوال امنیتی میپرسه و امکان ثبت اسپم اصلا وجود نداره.
این هم دمو سایت.
خوب شما تلفنی با من صحبت کرده بودید که مقداری راهنمایی کردم.
در تنظیمات کلی جوملا اجازه ثبت نام رو غیر فعال کنید.
مهندس جان من تلفنی در این مورد با شما صحبتی نداشتم. فکر میکنم اشتباه گرفتید. ;)
اما به یک روشی حلش کردم اما خیلی جالب نیست. دلم میخاست یک سوال امنیتی به فرم ثبت نام اضافه بشه که نشد.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع