پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت چت جوملا Kide Shoutbox Free
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Module Component Joomla 2.5 Joomla 1.5

[تصویر:  1354860323_1_e18f2afdb6.png]

درود
توسط این کامپوننت میتوانید امکان چت کاربران را در سایت خود فراهم کنید.البته فکر میکنم قبلا هم در انجمن معرفی شده و هرچی گشتم تاپیک قبلی رو پیدا نکردم.

در بسته بصورت پیش فرض نیز زبان فارسی قرار دارد که میتوانید استفاده کنید و البته زبان فارسی رو تست نکردم.

[تصویر:  1354860501_1_67ed865088.jpg]

برخی از ویژگیها :
پشتیبانی از زبان های مختلف از جمله فارسی
سازگاری با جوملا 1.5 و جوملا 2.5
قابلیت ذخیره سازی و مشاهده History
دارای کد امنیتی کپچا
مسدود کردن کاربران
هشدار صوتی
سیستم قالب

ویژگیها به زبان سازنده :

کد:
- Languages: Catalan, Czech, German, English, Spanish, French, Croatian, Hungarian, Italian, Dutch, Portuguese, Russian, Slovenian, Serbian, Persian, Polish
- Works in Joomla 1.5, 1.6, 1.7 and 2.5
- Captcha
- User color
- Ability to view history
- Ban users
- Icons
- Sound notification when a message is sent
- Template system

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من این کامپوننت رو نصب کردم.وقتی به قسمت مسدود میرم و روی جدید کلیک میکنم این ارور رو به من میده
Fatal error: Call to a member function getLabel() on a non-object in C:\xampp\htdocs\boors\administrator\components\com_kide\views\ban\tmpl\edit.php on line 31
ممکنه روی لوکال کار نکنه
با سلام این کامپوننت نصب نمیشه این ارور رو میده
هشدار
JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد
خواهشا راهنمایی کنید
آخرین ورزن هارو از لینک زیر دانلود کنید و اگر باز هم نصب نشد مشکل از سایتتونه !

لینک مرجع