پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با استفاده و نمایش قالب fracture
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
بنده از جوملا 2.5 روی هاست استفاده میکنم .قالب با نام fracture متعلق بهrockettheme را دانلود و طبق دستورالعمل نصب کردم. ( آدرس قالب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
).
مشکل این است که بعد از نصب , قالب بدرستی نمایش داده نمی شود , اسلایدشوی بالای صفحه و سایر ویژگی های ظاهری و کلا خبری از امکانات نمایش داده شده در قالب دمو موجود نیست !
این مشکل را با سایر قالب های rockettheme دارم . یعنی قالب را کلا یک صفحه ساده نشان میدهد .
لطفا راهنمایی بفرمایید. هم چنین راهنمایی کنید برای این قالب چگونه و از کجا می توان عکس مورد نظر برای مطلب میان صفحه اول که (افکت دارد ) قرار داد.
متشکرم
دموی اصلی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه من : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و دورد

اگر امکان دارد دمو آنلاین از قالب خودتان قرار دهید تا برسی شود .

با آرزوی پیروزی Rose
برای اینکه امکانات سایت دمو را داشته باشید باید بسته نصبی اون رو نصب کنید و اگر فقط قالب رو نصب کنید باید مازول ها و پلاگین هایی هم که در سایت دمو استفاده شده نصب کنید و تنظیمات رو خودتون انجام بدید.
بهترین راه نصب بسته نصبی ان قالب ها است که با اینکار تمام محتویات نمونه هم نصب میشود
لینک مرجع