پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کارنکردن لینکها با فعا شدن سئو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان لطفا کمکم کنید
من یه سایت طراحی کردم که یه سری لینکاش وقتی سئوفعال بشه ارور 404 میده ولی وقتی سئوغیر فعال باشه درست کار می کنه
فایل اچ تی اکسس رو هم درست کردم ولی بازم ارور میده
می خوام سئو فعال باشه
host:directadmin ro linuxe
che kar konam???????????????
لطفا آدرس سایت رو قرار دهید و نام چند لینک را به عنوان نمونه نام ببرید.
ممکن است بخاطر نام های مستعار باشد و یا دلایل دیگر داشته باشد
(۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا آدرس سایت رو قرار دهید و نام چند لینک را به عنوان نمونه نام ببرید.
ممکن است بخاطر نام های مستعار باشد و یا دلایل دیگر داشته باشد

avanetfarsan.ir
menohaye bala
الان سئو غیر فعال هست و سئو رو فعال کنید تا بتونیم تست کنیم.
الان سئو فعال هست
که ارور 404 میدن لینکهای بالا
یکی راهنمایی کنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه طوری می تونم مشکلشو حل کنم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
صبر کنید
فایل اچ تی اکسز شما مورد داره.
بسته جوملایی را که از سایت جوملا فارسی یا جوملای جهانی دانلود کردید باز کنید و محتویات فایل htaccess.txt رو کپی کنید و سپس فایل اچ تی اکسز سایت خودتون رو باز کنید و محتویاتی رو که کپی کردید درون اون past کنید.
سپس به مدیریت منوها بروید و منوهایی رو که مشکل دارند برای ویرایش باز کنید و نام های مستعار را چک کنید.در قسمت نام مستعار در جوملا 1.5 نام ها باید انگلیسی باشد مگر از پلاگین فارسی سازی نام های مستعار استفاده کرده باشید گه در تاپیک آوزش بهینه سازی جوملا برای موتورهای جستجو قرار داده شده است.
اگر مشکل باز حل نشد مشخصات هاست و ادمین جوملا را در صورت تمایل برای من ارسال کنید تا نگاه کنم.
البه اخر شب میتونم بررسی کنم چون الان دارم میرم بیرون و برمیگردم.
ولی اگر مراحل رو بررسی کنید مطمئنا مشکل حل میشود.من فکر میکنم شما کدهای اچ تی اکسز رو ویرایش کردید یا کدی اضافه کردید که این مشکل پیش اومده.
(۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبر کنید

بله
حتما
ممنون
(۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فایل اچ تی اکسز شما مورد داره.
بسته جوملایی را که از سایت جوملا فارسی یا جوملای جهانی دانلود کردید باز کنید و محتویات فایل htaccess.txt رو کپی کنید و سپس فایل اچ تی اکسز سایت خودتون رو باز کنید و محتویاتی رو که کپی کردید درون اون past کنید.
سپس به مدیریت منوها بروید و منوهایی رو که مشکل دارند برای ویرایش باز کنید و نام های مستعار را چک کنید.در قسمت نام مستعار در جوملا 1.5 نام ها باید انگلیسی باشد مگر از پلاگین فارسی سازی نام های مستعار استفاده کرده باشید گه در تاپیک آوزش بهینه سازی جوملا برای موتورهای جستجو قرار داده شده است.
اگر مشکل باز حل نشد مشخصات هاست و ادمین جوملا را در صورت تمایل برای من ارسال کنید تا نگاه کنم.
البه اخر شب میتونم بررسی کنم چون الان دارم میرم بیرون و برمیگردم.
ولی اگر مراحل رو بررسی کنید مطمئنا مشکل حل میشود.من فکر میکنم شما کدهای اچ تی اکسز رو ویرایش کردید یا کدی اضافه کردید که این مشکل پیش اومده.

ممنون
جوملا من 2.5 آقای گنجی
کارهایی که گفتین انجام می دم حل نشد واستون می فرستم
من نگاه کردم
مشکل بخاطر قالب سایت است که در قسمت تنظیمات منو قالب لینک هایی که وارد میشوند درست نمایش داده نمیشوند.
لینک مرجع