پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: این ارور از چی میتواند باشد ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام امروز یکی از سایت هایی که طراحی کرده بودم را چک داشتم میکردم که اروری را دیدم که موندم چیکارش کنم .
سایت با جوملاJoomla 1.5طراحی شده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همین مشکل رو پیدا کردم،اینطور که معلوم از تنظیمات ساعت و تاریخ سرور هستش و مرتبط با نسخه پی اچ پی سرور(مال من 5.3.18)
در مورد این خطا این لینک رو پیدا کردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود و خسته نباشید
راه حل مشکل رو پیدا کردم اینم لینک رفع اشکال از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما پیشنهاد میکنم اگر مشکلی واستون پیش اومد اول خوب جستجو کنید!
پیروز و سربلند باشید
بد نبود کد رو قرار میدادید .کد زیر رو شما در ایندکس قالب قرار دادید.

کد:
Date_default_timezone_set('Asia/Tehran');
(۹-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بد نبود کد رو قرار میدادید .کد زیر رو شما در ایندکس قالب قرار دادید.

کد:
Date_default_timezone_set('Asia/Tehran');

سلام آقا رضا مشکل از سرور بود درست شد .
سلام
ارور مشاهده نمیشه اگه ممکنه تصویری بزارین
لینک مرجع