پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: راهنمایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

وب سایت من با جوملای 1.5 هست .نسبتا رنک خوبی هم داره .تصمیم دارم جوملامو2.5 کنم .به نظر شما وب سایتم رو از پایه بسازم یا انتقال بدم؟روی رنک سایتم تاثیر نمیذاره؟
بهترین روش چیه؟
من تا حالا انتقال ندادم و جوریم که تحقیق کردم کار پر دردسریه بی زحمت راهنماییم کنید.Rose
تعویض ورژن جوملا باعث میشه آدرس لینکهاتون تغییر پیدا کند و این هم در افت رنک بی تاثیر نیست
نکنید این کار را بهتر هست !!
یک سری امکانات میخوام داشته باشم که میگن در جوملای 2.5 امکان داره.پس چیکار کنم؟کسی هست منو راهنمایی کنه تا وب سایتمو نتقال بدم به 2.5؟
اگه انتقال بدم بازم رنکم تغییر می کنه؟
من فکر میکنم بالاخره مجبور هستید به جوملا 2.5 مهاجرت کنید.اگر از افزونه های خاصی استفاده نمیکنید بهتره ابتدا تست کنید و بعد از اینکه موفقیت آمیز بود روی سایت اصلی انجام بدید.

گرفتن بک آپ از سایت اصلی قبل از هرکاری فراموش نشود

الان شما مطالب زیاد ندارید ولی اگر دراینده مجبور بشید مطمئنا مطالب بیشتر و دردسرهای بیشتری خواهید داشت.

باز هم نظر شما است و البته اجباری هم به ارتقا نیست و جوملا 1.5 تمام نیازهای شما را برطرف میکند.
البته اگه نام منوها بخشها و بخصوص نام مستعار تمام لینک ها را برای تمام موارد سایت دقیقا چیزی که الان هست وارد کنید فکر کنم مشکلی پیش نیاد.
ببخشید جناب گنجی منظور از تست و موفقعیت آمیز بودن چیه؟چی رو باید تست کنم؟
شایدم بهتر باشه همین وب رو داشته باشد و یه وب جدید ایجاد کنید و در وب قدیمی وب جدید رو به کاربراتون معرفی کنید
مهاجرت یا درحقیقت آپدیت جوملا 1.5 به جوملا 2.5 رو !
لینک مرجع