پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشكل در مديريت جوملا2.5 - صفحه ويرايش آيتم هاي مختلف باز نمي شود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
يه مشكلي از ديروز تو مديريت جوملا بوجود اومده.
وقتي روي يك آيتم كليك مي كنم تا صفحه ويرايشش باز بشه، صفحه ريدايركت ميشه به يه صفحه ديگه. مثلا تو مديريت منوي اصلي، وقتي يك گزينه منو رو كليك ميكنم تا ويرايشش كنم به صفحه مديريت منوها منتقل ميشه. تو بعضي كامپوننت ها هم همينطوره. آيتم رو كه كليك مي كنم تا صفحه ويرايشش باز بشه، مثلا منتقل ميشه به كنترل پنل اون كامپوننت يا تو مديريت ماژول ها و پلاگين ها.

مثلا اگه لينك آيتم مورد نظر به شكل زيره:

کد:
http://www.site_name.ir/administrator/index.php?option=com_menus&task=item.edit&id=435

تبديل ميشه به:

کد:
http://www.site_name.ir/administrator/index.php?option=com_menus&view=item&layout=edit&id=435

و بعد مديريت منوها باز ميشه

دوستان ميشه كمك كنن لطفا؟ ممنون
درود و خسته نباشید

به حتم که خود به خود این مشکل پیش نیومده و با نصب افزونه ای رخ داده
حالا شما باید ببینید قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد چه عملی انجام دادید و چه افزونه ای نصب کردید
سلام
آخرين بار افزونه fieldsattach رو نصب كردم. البته قبلش چندبار نصب و حذفش كرده بودم. اين مشكل وجود نداشت.
این مشکل برای من هم بوجود اومده فکر میکنم مشکل از خود جوملا باشه.من داشتم چند افزونه را برای معرفی تست میکردم که این مشکل پیش اومد برام
شما ببینید افزونه آجاکسی کردن مدیریت جوملا یا بهینه سازی کش رو نصب نکردید ؟
سلام آقای پردل، مشکل همچنان برقرار هست یا حل شده؟

اول از همه ببینید با تغییر قالب مدیریت مشکل حل می شه یا نه، اگه نشد باید یه هک تو هسته جوملا انجام بدید، این پروسه ای که htmlspecialchars انجام می ده گاهی وقتا ممکنه باعث این مشکل بشه و & رو تولید کنه به جای &، در این جا:

\libraries\joomla\application

در فایل application.php سرچ کنید سه بار این کد به کار رفته به این صورت:

کد:
htmlspecialchars($url)

که باید با این جایگرین بشه :

کد:
$url

من فایل رو آماده و پیوست کردم می تونید جایگزین کنید احتمالا مشکل رو حل می کنه.
از همه دوستان ممنونم
دو روز اين مشكل بود و بعد خودش رفع شد! نفهميدم چجوري ايجاد شد و چجوري رفع شد. جوملا هم بعضي وقتا يه كارايي ميكنه كه آدم شاخ در مياره!
لینک مرجع