پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست راهنمایی جهت جابه جایی آیکن PDF
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
وقت بخیر
با فعال کردن آیکن های سه گانه جوملا برای پرینت و ایمیل و پی دی اف ، این آیکن ها به صورت عمودی قرار می گیرند و نوار عنوان مطلب رو بهم می ریزند
چطور می تونم این آیکن ها رو به صورت افقی و زیر نوار عنوان منتقل کنم ، موازی تاریخ درج مطلب ؟
کدهای
joomla.css
رو خیلی بهم ریختم اما نتیجه ی خوبی نگرفتم
لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس

کد:
www.paia.ir

[تصویر:  87jzsa377znqktohfin6.jpg]

در ضمن ماه هاست که می بینم وضعیت راست چین انجمن مشکل داره
چرا رفع نمی شه؟
جملاتی که کلمات لاتین دارن که اصلا دیگه قابل خوندن نیستن
با درودهای فراوان
+درمورد مشکل اول باید بگم که این آیکن ها در class="actions" استفاده شده و برای پرینت یه کلاس و ایمیل هم یه کلاس استفاده شده
اگه بتونی که مثلا کلاس پرینت رو ببری داخل کلاس ایمیل پیست کنی مشکل حل میشه. واسه من که الان تست کردم جواب داد به قول علما والله اعلم :)
+درمورد راستچین شدن انجمن به قسمت پایین (بالاتر از فوتر )بروید و زبان رو به فارسی تبدیل کنید
به دلیل اینکه فعال کردن این آیکن ها بخش های دیگه ای از صفحه رو هم بهم می ریخت از فعال کردن و جابه جایی آنها منصرف شدم
این لینک شاید کمکی باشه برای دوستان دیگری که قصد جابه جایی این آیکن ها رو دارند:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی این سایتی که معرفی کردی خیلی مفیده مخصوصا این قسمت کلاس های سی اس اس جوملاش .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع