پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عدم نمايش ليست مطالب در زيرمجموعه در جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

من دو لايه مجموعه دارم كه پس از آن مطالب قرار دارند

مجموعه مادر: مناسبت ها
دو زيرمجموعه: محرم - غدير
مطالب: در هر يك از زيرمجموعه هاي محرم و غدير يكسري مقالات وجود داره

من مناسبت ها را در منو اصلي گذاشتم كه سپس دو زيرمجموعه محرم و غدير قابل مشاهده هستند

با كليك روي زيرمجموعه غدير، ليست مقالات موجود در آن نمايش مي يابد
ولي با كليك روي زيرمجموعه محرم، متن مقالات پشت سرهم نمايش مي يابند

لطفا راهنمايي كنيد كه چطور ميتونم ليست مطالب را براي محرم هم نمايش بدم
آدرس سايت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشكر
بهترین گزینه k2 می باشد نسخه فارسی هم هست کار با آن آسان و این قابلیت رو هم داره و خیلی امکانات دیگر
در حقیقت جوملا شما ره کلی تغییر می دهد
موفق باشیدRose
شما همان نوع منویی که برای مجموعه اولی ساختید برای منو محرم هم بسازید.
نوع گزینه منو را لیست مطالب مجموعه انتخاب کنید که در جوملا 2.5 نوع منو باید مجموع بلاگ باشه.
سلام
من برای یک سایت کتاب و دسته بندی کتاب ها به مشکل برخوردم
تو این سایت کتاب ها به موضوعات مختلف تقسیم میشه مثلا: ادبیات-هنر-تاریخ- -فلسفه- اجتماعی و...-
حالا اینه دسته بندی کلی هستش که همه کتاب ها حتماً در یکی از این دسته ها هستن
اما 3 نوع دسته بندی هم هست بصورت: تازه ها - تجدید چاپ- چاپ گذشته

مثلا یه کتاب در دستۀ تجدید چاپ و در موضوع ادبیات قرار داره.
کتاب دیگه ای در دستۀ تازه ها و موضوع ادبیات
راهی که به ذهنم رسید این که 9 مجموعه برای موضوعات( ادبی و هنری و..) ایجاد کنم و برای هر مجموعه 3تا زیر مجموعه: تازه ها- تجدید چاپ- چاپ گذشته

مشکلی که الان دارم اینه که قراره یه منوی فهرست موضوعی داشته باشیم که اون 9 موضوع(ادبی و هنری و...) باشه و وقتی کاربر رو منوی ادبیات کلیک می کنه وارد لیست نام کل کتب ادبیات بشه (چه تجدید چاپ چه تازه ها چه چاپ گذشته).
لیست عنوان مطالب رو میخوام نه بلاگ و نه نام زیر مجموعه

من منو رو میزارم لیست کل مجموعه رو نشون بده ولی باز فقط عنوان اون 3 زیرمجموعه رو نشون بده
من نمیخوام زیرمجموعه های تجدید چاپ و تازه ها و چاپ گذشته مشخص باشه. فقط میخوان لیست عنوان کتاب ها(مطالب) مشخص باشه.

راهنمایی کنید که چطور این کار رو انجام بدم. البته لطفاً از خود جوملا باشه نه کامپوننت دیگه ای برای اینکه کاربر روی سادگی وارد کردن اطلاعات خیلی تاکید داره .
اگر متوجه نشدید بگید تا بازم توضیح بدم.
لینک مرجع